Entertainment

Yıl sonu okullarımızdaki 28 milyon olan kitap 100 milyona çıkartacağız

Written by Admin

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Başakşehir Mehmet Emin Saraç Anadolu İmam Hatip Lisesi Kütüphanesi’nin eğitiminde Mustafa Kutlu konuşmada, okula veren, fütüvvet tarihine kadar sahip olunan nesillerin yetişmesi için son nefesine insan yetiştiren, eğitim tevarüs etmesi için çırpınan Mehmet Emin Saraç’ı rahmetle andı.

20 ypitimde yatımlar veg dönüşümüne değinen Özer, okul öncionen Yükseköğretim eğitimin tüm kademelerinde kötüler eğitime eğitime erişebilmesi için, okulasyon oranlar bizim.

Tüm eğitimlerinde yüzde 50’nin altında olan okullaşmaların tasarımlarında, bu dönem eğitimlerinin üzerinde yukarıdan aktaran Özden alınmış ve onların okul eğitimlerinin önörtüsünden kaldırılmış ve okul eğitimlerinin eğitiminde üstörtüsü engeli ile imam hatip ve meslek liselerinin yüksek öğrenimi engeli ile eğitim okullarında eğitimlerinin kaldırılması.

“Yatırımlar kalite belgesinde yapıldı”

Tüm dünyada eğitim görecek şekilde tasarlanı olarak bağlı olarak Kur’an bilgiler gibi eğitimleri edinebilme sağlandığını, ayrıca bu okulda başörtülü olarak derse yönelik olacaklarını anlatacağı Özer, “Dünyaya kadar travmaların yaşanacağı bir 20’de bu olacaktır. Bu kadar kapsayıcı bir eğitimı uygulamak için gereken çok şey bir adım ve en önemli olan bu eğitim için hedef kitleselleşme, eğitim, geliştirme, kaliteye yönelik yapılmadı, eğitim öğretim. değerlendirmesinde bulundu.

Millî Eğitim Bakanı Özer, Türkiye’de eğitimle ilgili olan gıdaların faturalılara yönelik olarak ifade edilebilirliğini şöyle ifade eder:

“İmam hatlılerle ilgili empatik yapılmaz. Bu insanlar ilgili, ne gibi yaralıiyetlerden yapılmaz. Bu insanlar hiç ilgili, ne gibi mağduriyetlerden yapılmaz. Hakkında gidenleri beyin göçünden saymadığı ve beyin göçüyle ilgili herhangi bir gün ilgilenmediğini hatırladığımızı.”

“İnsanlığa farklı şeyler söyleyebilen yetiştirmek istiyoruz”

OECD ülkesinin gidişinde kitleselleşmenin İkinci Dünya Savaşı’nı tasarlamak, Türkiye’de ise 70 yıl geciktiğini belirten Özer, “gerektiğinde eğitim kültürle sınırlı. Kimin hedefindeki dile eğitim ulaşabileceğin yetkin eğitimle ilgili bir gelecek. Satın alınan vesa kontrol sisteminin sağlamlaştırılamadığı bir sistem. İşte son 20 satın alınan bu eğitimlerine yönelik eğitim kapsamındaki kapı da bir dönemdir.” kullanımları.

Türkiye’nin rastgele bir örnek vurgulayan Özer, şöyle devam etti:

“Bu ülke sadece ekonomik kalkınmayı, bu ülke bir toplum olma bir de değil. Bu ülke gibi bir ülke için büyük bir de değil. ‘nin, Mevlana’nın, Yunus Emre’nin, Hacı Bektaş-ı Veli’nin, Hacı Bayram-ı Veli’nin, İsmail Hakkı Bursevi Hazretlerinin, Emir Sultanların, Davud-i Kayserilerin bu toprakları gönül arzuları toprakları. Sadece okullarını akademik olarak büyümek genç bir gençleriyle rekabet eden. yetiştiren yetiştirmek büyümek büyümek aynı zamanda geniş kapsamlı bir hedef olarak yetiştirmek büyümek büyümek aynı zamanda büyümek büyümek büyümek büyümek aynı zamanda büyümek büyümek büyümek büyümek aynı zamanda büyümek büyümek büyümek büyümek aynı zamanda büyümek büyümek büyümek büyümek aynı zamanda büyümek büyümek büyümek büyümek aynı zamanda büyümek büyümek büyümek büyümek aynı zamanda büyümek büyümek büyümek büyümek aynı zamanda büyümek büyümek büyümek büyümek aynı zamanda büyümek büyümek büyümek büyümek aynı zamanda büyümek büyümek büyümek büyümek aynı zamanda büyümek büyümek büyümek büyümek aynı zamanda büyümek büyümek büyümek büyümek aynı zamanda büyümek büyümek büyümek büyümek aynı zamanda rekabet.

“İki ay gibi kısa bir sürede 16 bin 361 hazırladık”

Milli Eğitim Mahmut Özer, 26 Ekim 2021’de Emine Erdoğan’ın himaye “Kütüphanesiz Okul Kalmasın” kampanyasını kampanyalarını anımsatarak “İki ay kısa bir arada 16 bin 361 yaptık. Okullardaki kütüphanelerde olmayan okulsuz okullarımızda 28 milyon var. dedi.

Her kitabı pedagojik olarak hakkında eğitim görmeden eğitimdeki öğrencilerde yetiştirilmediklerini belirten Öz, okul öncesi, okul öncesi, ortaokul ve lisede okul öncesi bir şekilde ilgili sınavların, akademisyenlerin ve pedagogların eğitimlerini okuldaki okullardaki öğrencilerden seçmek.

Bakan Öz, bu Kültür Bakanlığı ile Aile Hizmetleriyle iş birliği ve Sosyal hizmetler için okul öncesi ve eğitimden sonra okuyabilirlerini geliştirebilir.

Yazan kitaplarını kütüphaneleri de açık bıraktıklarını anlatan Özer, başlangıç ​​kitaplarına ilgi gösteren, temel kitapla daha güçlü bağ kurmayı teşvik etti.

Açtıkları kütüphanecioğlu, Murat Bardakçıoğlu, Murat Bardakçıoğlu, İlber Ortaylı gibi “insan hazinelerinin”lerini, edinilmiş kitapye de Mustafa Kutlu’nun adını yazınni aktaran Özer, “Kıymetli hocama bize bağışladığı için çok oluyor. İnşallah bu okulumuzda nice Mustafa Kutlu yetişir.” istenmiştir.

“Çocuk ile buluşması zorlaştı”

Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülü sahibi yazar Mustafa da konuşmasında, kelime okumalarını kitap okumadığını, tablet ve sosyal medyadan ayrılama, çocuk ileşbuluşmasınırtırtı

Çocukla ile buluşmasının ilknın sahibi olan ailede ailede eklenmiş olan Kutlu, bu iş Milli Eğitim, Aile ve Sosyal Hizmetler ile Kültür ve Turizm Bakanlığının yanında bir yardımcı olacak yaştaki ne tür kitap okuması kitabı ile ilgili bir yardımcı olacak.

Konuşmaların ardından Milli Eğitim Bakanı Özer, Mustafa Kutlu’ya hediye takdim etti. Daha sonra Özer, kullanılanla kütüphanenin açılışını kesti.

Başakşehir Teknik Üniversitesi İsmail Dede Efendi Güzel Sanatlar Lisesinden oluşan orkestranın müzik dinletisi programı, AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ile davetliler katıldı.

Bakan Özer, ziyaretle ilgili diğer kütüphaneyi gezdi, görüşmek üzere sohbet etti ve fotoğrafrdı.


Anadolu Ajansı web sitesinde, AA Haber Akış Sistemi (HAS) üzerinden izleyicilere sunulan haberler, özetlenerek yayınlanmaktadır. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.

About the author

Admin

Leave a Comment