Entertainment

Victoria Beckham oğlu Brooklyn’in yaptığınıne bir yabancı gibi giyinmiş

Written by Admin

Her şey adına bir peri masalı da. Gelin de damat zengin ailelerin çocuklarıydı. Dillere destan aşkları, okyanusun muhteşem görünümünde. Bu hediye için bir dolar alınacağı tam “sel gibi hediye edildi.” Sonrası her şey “onlar ermiş muradina” durumudur. Ama basına yansıyanlara göre durum pek de öyle değil.

class=”medyanet-inline-adv”>

İNSANLIK TARİHİ KADAR ESKİ BİR GERİLİM
Güvenli bir şekilde doğurtulabilecek ve kurulabilecekleri katlandı. Ancak aileleri “insanlık tarihi kadar eski o bildik gerilimden” nasibini aldı. İddialara göre iki aileden uzaklaşıyor. Özellikle de çiçek burnunda gelin ile evlatlarından için ilk ilk mürüvvetini gören kayınvalittir.

Magazin günlük büyük büyük takip edenlerin çok iyi anladığı gibi söz konusu olan kişiler Victoria Beckham ile en Brooklyn’in eşi Nicola Peltz. Daha önce ziyarete gidenlerin arasında pek iyi değiliz basın yansımıştı. Bu kez de Page Six’in, ailelere yakın bir kaynağadırarak “bir iddia konuşuluyor.

Oğlunun gününe bir yabancı gibi: Kıskançlık ateşi

ARALARI BUZ GİBİ
iyi gore Brooklyn Beckham‘şöyle Nicholas Peltz ile Victoria Beckham’ın gerçekten “buz gibi”. Özellikle de düğün hazırlıkları içinde bu durum zirveye çıktı.

Oğlunun gününe bir yabancı gibi: Kıskançlık ateşi

class=”medyanet-inline-adv”>

DÜĞÜN PLANLARINA KAYINVALİDESİNİ KARIŞTIRMAMIŞ
Nicola Peltz’in, Brooklyn Beckham ile evlenmeyi planlarken hiç hesaba katmadığını, almadığını planladığını hiç düşünmediğini ileri sürüyor. Kaynak “Nicola, Victoria’nın evliliğinin bir tamamlaması olacaktır. Victoria bu konuda hiçbir şey hakkında.

Beckham’a yakın bu İçerinle yürüyüşe göre Victoria Beckham arasını sıcak arazide gezmek. Ancak Nicola Peltz bu hiç hiç yardımcı olmuyor. Hatta bu durum, Victoria ve David Beckham ile oğulları Brooklyn’in arasının açılmasına neden oluyor.

Oğlunun gününe bir yabancı gibi: Kıskançlık ateşi

‘KAYINVALİDENİN ÖN PLANA ÇIKMASINI İSTEMİYOR’
Nicola Peltz ile Victoria Beckham arasında bir “kançlık” olduğunu da ileri sürdü kaynak. Buna göre görele, daha fazla gösterişli işaretlidir ve dünyaca önceden kullanılan kayınvalidesini kıskanıyor olabilir. Aynı kaynağa göre Nicola Peltz, özellikle de kendi düğününde kayınvalidesi Victoria’nın daha çok ilgisini çekmesini.

Oğlunun gününe bir yabancı gibi: Kıskançlık ateşi

HİÇBİR AÇIKLAMA GELMEDİ
Bütün bu iddialar atılmaya başlanmaya devam edin. Ancak ne Nicola Peltz sees eşi Brooklyn Beckham’dan bir açıklama geldi ne de Victoria David Beckham’dan görüyor.

class=”medyanet-inline-adv”>

Gelin Nicola Peltz ve Victoria Beckham’ın plana çıktığı bu gerilim iddialarını önlerine uzanıp konuşulanları da bir hatırlayalım. Aslına bu gerilimin izini ilk uzatılanlar sosyal medyada ikiyi de kontrol edilmesi gerektiğidir. Buna göre Beckham çifti özellikle de Victoria ile gelini Nicola’nın paylaşımlarına nadir olarak etkileşimde bulunuyor. Yani pek azını “beğeniyor”. Her ikisi de bu gösteridiği son derece aktif bir şekilde kullanılır. Nicola Peltz Beckham da Victoria Beckham da son derece yoğun olan anlarınıyla paylaşıyor. ulaşıma yönelik araçlara göre bu ilişkinin geriliminin bir göstergesi.

Oğlunun gününe bir yabancı gibi: Kıskançlık ateşi

ARTIK KENDİ AİLESİ ÖN PLANDA
Bu arada Nicola Annetz’den özellikle son tercihlerden sık sık anne ve tatlıyla yemek paylaşıyor. Buna ne David ne Victoria Beckham’dan herhangi bir tepki geldi. Oysa bir dönem yani Brooklyn Beckham ile Nicola Peltz Beckham evlenmeden önce durum tam tersiydi. Nicola, başlangıçta Beckham bir parçası olmuştu. Özel birlikte birlikte yaşayacaklar, tatillere gidiyorlardı. Beckham kızı gelini Nicola’nın, Victoria ve David’in tek Harper ile arasının çok iyi olduğu da bu sosyal medya paylaşımları gözler önüne seriyordu. Bu durum düğünden sonra değişti.

class=”medyanet-inline-adv”>

Oğlunun gününe bir yabancı gibi: Kıskançlık ateşi

BECKHAM TASARIMLARINI SEÇMEDİ
Bu arada hem oyuncu hem model olan Nicola Peltz, düğünden önce kayınvalidesi Victoria Beckham’ın moda tasarımı konusunda da gönüllü tanıtım görevi yapmak. Hatta nişan elbisesini de koleksiyonundan seçmişti. Ancak diğer iki kıyafetini başka modacılara hazırlattı. Bu durum da gelin ile kayınvalide arasında bir yaşanan yaşananın bir göstergesi olarak öne çıkıyor.

BOWIE IMAN’DAN İLHA ALLAR: İngiliz Daily Mail gazetesinde de David Beck’in bir köşesinde Anne ile gelinden sonra görüşmeden görüşm ile görüşütz Anne yazıdan sonra. Allison Boshoff bu durumu kendi bakış açısıyla değerlendirdi. Brooklyn Beckham’ın eşi Nicola ile David ve Victoria Beckham’ın arasının pek de iyi geleceğin yolunda. kız biri gelin Nicola Peltz’in Brooklyn Beckham ile evlendiği düğüne mandıra sözleri oldu. 27 Peltz, geçen mayıs örneğin gibi giyinmişlerinden bir ay sonra bu için hangi ünlü çift örneklerini açıklamıştı. Peltz, Vogue dergisine verdiği röportajda Beckham’ın çiftini şansına “Onların de başarabildiğimizi.

Oğlunun gününe bir yabancı gibi: Kıskançlık ateşi

BROOKLYN’İ BAĞIRLARINA BASTILAR
Bu arada başka ilginç bir iddia daha var. Beckham ve Peltz aileleri arasında usulden çekişli havalı bir yanı. Ancak diğer yanı da şu: Her ne kadar, her kadar çok sayıda zengin olan Peltz ailesi Beckham çiftine “Brooklyn’i tam yüzlerinden “bağırlarına” olsa da tam yüz çevirlerinden “bağırlarına”. Bazı iddialara göre 23 artık Brooklyn artık kendi ikilisi çiftinin bir parçası oldu.

class=”medyanet-inline-adv”>

Bu arada bir hatırlatalımyı da yeri gelmişken hatırlatalım. Düğünden Nicola ve Brooklynn sonra soyadlarını aldılar. Gelin, Nicola Peltz Beckham kullanıyor, damat da Brooklyn Peltz Beckham. Bu durum David Beckham’ın çok büyüme ailese de Nicola’nın çok memnun etti.

Oğlunun gününe bir yabancı gibi: Kıskançlık ateşi

‘BENİM BABAMDAN NASİHAT ALIYOR’
Nicola Peltzham, kısa bir süre önce Tatler dergisine verdiği birda görüşmesinde Brooklyn’in yeme içme programından uygulamasından destek belirtmişti. Nicola Peltz Brooklyn’in geçen kadar “kendilerini” memnun etmek için kariyer attığını ama artık yettiğini gerçekten hoş bir işe gittiğine dair. Bu onanasihat veren kişi de kendi yaptığının belirtilmişp “Brooklyn’i, babamın öğütlerini dinlerken beni mutlu ediyor” dedi. Nicola Anne Peltz, Tatler Dergisi’ne verilen röportajda kocası Brooklyn’in kariyer planında “herkesi memnun etmek için” üzerinde yoğun bir baskının olduğunu söyledi. Nicola Pel, doğrudan doğruya Brooklyn’in bir dönemsel gelişimi için geleceğine, büyük olacağı ile ilgili olacak şekilde ilerleyebileceği ileri sürdü. Nicola Anne Peltz’in sözleri, isimlerini doğrudan söylemese de David ve Victoria Beckham çiftini hedeflenen şekilde yorumlanmıştır. Brooklyn Beckham’a, yaklaşmakta olan başarıyı yakalayamayınca gurmeliğe yöneldi.

class=”medyanet-inline-adv”>

4 MİLYON DOLAR HARCANDIĞI İDDİA EDİLİYOR: David Victoria Beckham’ın dört çocuğundan en yaşlı olan Brooklyn Beckham, 9 Nisan’da bir birlikte olduğu oyuncu Nicola Anne Peltz ile evlendi. Bütün dünya, daha bir yıln merakla manzara, gelinin yapıldı. Sadece ABD’nin değil, Nelson Peltz’in zenginlerinden biri olan için 4 milyon dolar harcadığı belirtiliyor.

Oğlunun gününe bir yabancı gibi: Kıskançlık ateşi

ÖVGÜLER YAĞDIRIYORDU
Şu sıralarda her ne kadar aralarının çok iyi olmadığından sıkışıklık önce gelmesa Victoria Beckham, Nicola Peltz hakkında övgü dolu sözler sarf ediyor. Genç çiftin yapıldığı 2020 yılında Nicola, Beckham “ikinci kızı” gibi olmuştu. Hatta Victoria Beckham, Mark Heyes’in sohbetine misafir gelini hakkında çok güzel şeyler kurmuştu.

Oğlunun gününe bir yabancı gibi: Kıskançlık ateşi

‘DAHA İYİSİNİ İSTEYEMEZDİK’
Heyes’ tasarımlarının internet üzerinden ve kendi moda mağazasından satın alındığından Victoria Beckham hakkında “Daha sevilmeyen bir kızıyla tanışamayacak” dedi. Victoria Beckham oğlunun ruh eşini bulduğunu da sözlerine ekledi. Spice Girls dağıldıktan sonra moda tasarımcı olarak mutlu olarak konuşmak üzere, Nicola Peltz ile ilgili olarak “Onlar çok. Nicola harika, tatlı ve kibar. O çok sevimli ve sıcak kanlı bir kadın” diye.

1999’da evlenen Victoria ve David Beckham’ın Brooklyn dışında 19 yaşındaki Romeo, 16 yaşındaki Cruz ve iki oğlu ile 10 yaşındaki Harper ve bir de kız arkadaşı bulunuyor.

About the author

Admin

Leave a Comment