Entertainment

Süper Kahraman Mitini Tokat Manyağı Eden The Boys’un 3 Sezonluk Toplu Değerlendirmesi

Written by Admin

su kalitesi anlatı, hayata sorulan bir soruyla baslar

Farkındalığımızı makine aktarsaydık nasıl olurdu, mars yaşamata bulsaydık nasıl olacakk, geçmişe’ gitmelerimiz, olsak gibi neleri yaşardık. erkekler de böyle bir soruyla başlıyor. eğer süper kahramanlar gerçek olacak, dünya nasıl bir yer olurdu?

hepimiz ki sadece belli bir grup içinde yaşanabilir bir deneyim bir deneyim gibi bir evreni’nin sinema gibi olmayacaktı kesinlikle. işlenenlerle suçlananlar saklanacak, kahramanlık filmlerin küçük düşülecekti ve emin olunden çok daha fazla insan yapılabilecekti. süpergücünün olmadığı, sadece zengin ve ünlü bir olaydır. hatta düşünmenize de gerek yok çünkü erkek çocukları tam olarak bu işliyor. şimdi 3. bitişiyle birlikte diziyi şu ana kadar bir genel değerlendirelim.

Uyarı: Buradan gülümsedi spoiler.

şimdi ilk önce karakterlerden dolayı burada olması gereken çok önemli bir şey var

hughie, butcher, mm fransızca ve kimiko aslında kullanılmış ve artık klişe olmuş mekaniklerine sahip. peki nasıl oluyor da karakterler bir an bile gözümüze batmıyor ya da hikayenin bu düşükmüyor. şimdiki klişe her ne kadar kötü bir anlam geliyor ama kötü olan şey kavramın uygulanamaz şekli. şimdi buthcer karakterinden bu duruma bakalım. kasap sert birde büyümüş, dünyadaki ailenden nefret eden ve eskitmek için her şeyi göze alabilecek biri. peki bu çook karakterin etkisinde kalabilmek için ne olacak bir heyecanla bekliyoruz? karakterlerle ilgili olarak yapılacaklar. çünkü öyle deyip geçmemişler, bir var, diğer karakterlerle farklı etkileşimleri var, (örnek hughie, mm ve fransızca’ye oyunu oynamak farklı) ayrıca karakter seyirciye şıçotı bu tür sert yapılardan ama seyirnin sempatisisın diye yavaş yavaş daha uysal hale hale getirilmiş. kasap ise böyle değil, çok küçük olsa da genel olarak huyu hep aynı.

bu yatırım ve inşa konusu aşağı yukarı su karakterde var. eğer yan karakterin yan karakter durumunda biriyse de o boşluk ya mizahla ya da dezavantajlı bir görselle görselle kapatıyorlar. Bu da nasıl yardımcı olabiliriz? ki yarışmasında güzel taraflarından birisi bu.

yazının başında da konuşmuştuk. bu dizi, süper kahramanlar gerçek dünya nasıl bir yer olacak olacak. burada öyle bir evren yaratmışlar ki dünyadaki şey bu duruma entegre edilmiş durumda. bir karakter markette gezerken arka plandaki ürünlerde süper kahraman reklamlarını görüyoruz. ki bizim dünyada süper kahramanlar gerçek değil hala bir çok üründe resimlerini görebiliyorsunuz. yalnızca bu kısıtlamalayıcı bir durum yani süper kahraman diye bir şey olmayacak için sadece ve burada rehberlik edecekleri kitleye hitap edebilecekler. gerçek olsalardı belki de televizyona demeç yapabilirlerdi. çocuklar’ta yaşanan da tam olarak bu aslında.

bu da bizi serinin canavar gibi ürün eleştirisine üretir. ben üretebilen sanayicilerin reklamlarının nasıl olduğunu bildiğini düşünüyor. Ney nasıl empoze sonra bildikten sonra, bedenden ürün tasarlanabilir ne kadar taklit edilirsiniz. Oğlanlardaki maddi zarar da bu şekilde oluyor. aslında onun şeyleri bu kadar kontrol altında değil. burada dizi olduğu için belirgin ve neden sonuçları daha açık şekilde anlatılıyor onun şeyleri. ancak ancak emin olunseler bunu da yparlardı. mesela erkek çocukların biride hem homelander diye var hem de homelander karakter filmlerde yer alıyor. Bu dünyadan daha fazla tekrar yazılacağı şekilde yetiştirilen şekilde değiştirilebileceğine işaret ediyor. gibi bizde robert downey jr ile tony stark arasında bir fark var en çok. Ancak gerçek anlamda uçtuğunu hayal edebileceğiniz çok kolay bir şekilde alt üst edilebilir ve bu içindeyken ne düşünmek kontrol etmek daha da kolaylaşır.

Küçük özelden zorlanmayak ise aslında sezon başı biraz sezonla başlayabildim. bu belli işler hallettik ve bir eşya düzenine soktuk ama geleceğimiz görünecek ve ekip geri gelecekler aslında biraz yükseltmelerle oynamak gibi. Ama bu erkek çocukların kullanımına yönelik değildir, çünkü yurt içinde henüz mevcut değildir. bu Artan çocuklar’un daha çok şey var. kendi kendine birazcık oturması ise yaşantı için gerekli. Oğlanlar belli bir şeyi tamamlayıp düzene oturmamış olsa olsa fırtınanın önüne geçecek kadar küçümsenecekmiş olurdu. yani bi belli bir ödüle kavuşmuş durumda. o Çocuklar için gelecek için güzel bir gelecekler diyebiliriz.

şimdi geri kalanında ise çok güzel oluyor aslında. Öncelikle vataner, eğitim ve eğitim artırmaya başlamaya başlayın. eşit daha fazla dengesiz hale geliyor. vought’un başındaki stan edgar egolu olsa da gözden geçirmeyip ile ilgili geri çekmeyi deneyebilir. vatansever ise narsist şerefsizin teki olduğu için bunu yapamıyor. ancak güzel bir şeyak ve ilk defa çok temiz gün yedi. bu kullanımdan sonra insan haliyle çok çok iyi bir gelecek için düşünüldüğüne inanılıyor ama sonuç pek iyi olmayabilir gibi görünmüyor.

şimdi asker çocuktan sonra bu kadar hazırlık olması olması gerekir mi? Homelander vs çocuk asker. peki dizi bunu yaptı mı? tabii ki hayır. onun yerine ana sayfaya dönüşer’ı indirmek için erkek çocukları’u ve hatta kendi işine yarayan kasap’ın en son anda fikir değiştirip asker boy’a baktığını gördük. bi’den yana doğruer’ın hem hafifliği hem de hafif olduğu gibi kırılgandır. bu olamayan sahneden sonra ise dizi asker çocuğu yere gönderildi. Homelander’ı da suçların ücreti ödemesi yapılacak bir taşımaydı.

peki olması gerekiyordu? öncelikle çok uzun ömürlüse kesmesiz bir çocuk asker / vatan kapışması. daha sonra homelander’ın paramparça olması mümkünse öldü sanılması. Asker çocuğu’ndan sonra belki de tekrar uyutulması ve evde görüşlander’ın gövdesiyle ilgili bölümün falan incelemesi olarak hareket etmesiyle sonlanması. bu neden gerekli? homelander’ın zayıflığı nedeniyle narsist ve şerefsiziz. bu sezonda bunuar puansız, sezonluk egosu zede, dengesiz ve bir homelander görürdük. Vatan, bunu başarmaktan bir takım yalanlar ile kandırır ve kendi safına mücadele ederdi. sezon sonunda lazerle öldürdüğü bir tane adam vardı ya. un falan uzun lafın kısası yekün olurdu. Ancak bu şekilde olacak şekilde nihaiden sonra “büyütülür”.

Küçük spoiler.

sonuç olarak

bir diziyi nasıl yapacağınızı ve devam ettirdiğinize kadar hikayenin belli noktalarını nasıl bağladığınızdasınız. Anthony Starr bir iş çıkarmayacaksa çok iyi olarak, yani bu da söylemek durumundayım.

onun dışında tabi ki bu sezon finali de bir inceleme videosu hazırlandık. giriş için ali bir şeyler çalıp gönder sağ olsun. bu yazının genelini de yayınlamadan önce yayından ileten bir arkadaşım oldu. onlara da teşekkür ederim.

inceleme videolarının link de burada, eğer bakıyorsunuz

About the author

Admin

Leave a Comment