Entertainment

Su Soley: Yaralanmalarla barışıyorum

Written by Admin

“Yaralarımla barışıyorum”

* Öğrencilik yıllarınız spor ile iç içe geçmiş. 13 yıl boyunca da Türkiye çapında yarışmalara katılıp, çok sayıda büyük ölçüde elde etmişsinizdir. ardından müziğe yönelmeye nasıl karar verdiniz?

Müzik, bir araya geldiğimizde. Plaklar, malzemeler arasında müzik sevgisiyle malzememle. Ayrı olarak bir dönem içinde profesyonel olarak gözümüze dikkatimi bir kayak kazasında dizimi sakatladıktan sonra aldım. Profesyonel spor müsabakaları bitti ve müzik başladı.

* 2005 yılında Ortadoğu Teknik Üniversitesi Öğretmenliği Bölümü’nden mezuniyet Eğitim Eğitimi. Kariyerinizde bu yönlendirmeyi gerçekleştirdiniz mi?

Okul döneminde çok yoğun uygulamalı program içindeydim. Mezun olduktan sonra çocuklarla tema olarak. herhangi bir alan çalışmam olmayacak Ama çocuk şarkıları seslendirdim. YouTube’da seslendirdiğim 500’e yakın şarkı var. Seslendirdiğimninnilerden biri şu an 350 milyonun üstünde bir seyirci eşliğinde. Bunun yanında, küçük çocuklara yönelik oyuncakları ve ninni albümleri yaptım. ‘Soley Kids’ ismiyle tüm platformlarda yayınlandı. Pandemide de çocuklar için dijital canlı konserler verdim.