Science

Steam Hayatta Kalma Festivali İndirime Giren Oyunlar!

Written by Admin

Steam, 8 Ağustos’a kadar devam edecek yeni bir kampanya başlattı. Hayatta Kalma Festivali adlı kampanyada kalmış kalma oyunlarına indirimde kalmış.

Dünyada popüler oyun platformu Buhar, hayatta kalma oyunları için yeni bir kampanya başlattı. “Steam’de Hayatta Kalma Festivali” isimlendirilen etkinliklerde kalmaki oyunlara indirimde yapılmış.

1-8 ağustos 20 22 model arabasında geçerli olan Londra’da çok sayıda çok sayıda kalma oyununa indirim yapıldı. Hal böyleyken biz de sizler için bir çizelge oluşturk. Bu oyunda bizde, Steam Hayatta Kalma Festivali kapsamında indirimde giran oyunlara bakacağız.

Steam Hayatta Kalma Festivali’nde indirime Döndür Oyunlar

Orman

Orman, grupldüğü 2018 yılında ilgi görmüş. Tek oyunculu veya eşli çok oyunculu olarak oynanabilen oyun, bu türdeki yapımlar arasında. Normal fiyat 32 TL olan Orman, kampanya kapsamında 75 indirimle 8 TL’ye satın alınabiliyor.

DayZ

Kıyametten sonra gelen günZ de kalma gün en çok beğenilenden. Çevrimiçi oyun modu da bulunan DayZ’yi yüzde 40 indirimle 155.99 TL’ye satın alabilirsiniz.

Oksit

Tehlikelerle dolu bir adada geçen Rust, Türkçe seslendirmede sahip olan. Oyun 308 TL olan fiyatları, indirimde yüzde 50 ucuzlayarak 154 TL’ye düştü.

Avlanma: Hesaplaşma

Birinci şahıs nişancı olan Hunt: Showdown’da bir avcı avcısısınız. Yüzde 50 indirimde oyun, 54.50 TL’ye satın alınabilir.

Atalar: İnsanlık Odyssey

Tek oyunculu bir sahip olan Ance: İnsanlık yıldyssey, sizi yakacak yıldys. İlk insanlardan bir şeyden bahsedeceğiniz tarihte yapılacaklar, gelecek ve yaşayacaklara gideceksiniz. Oyun indirimli fiyatı 91.60 TL olarak açıklandı.

ölüm gecesi

Hem tek hem de çok oyunculu oyun içeriği olan zombilerle savaşa giraceğiniz bir yapım. Normal fiyat 40 TL olan oyun, indirimde 26.80 TL’ye satın alınabiliyor.

birlikte aç kalmayın

2016 yılında proje grubulen Don’t Starve Together, tek ve çok oyunculu modlarıyla denen bir oyun. Oyundan yararlanma özelliği genel bakış açısıdır. çizimlere sahip olan üretim, yüzde 66 indirimle 8.16 TL’ye satın alınabiliyor.

uzun karanlık

Tek oyunculu bir sahip olan olan The Long Dark, Türkçeyi okuyacak olan sizin içini çekecek. Kıyamet benzeri bir olay sonrası buzlarlaan gezegenimizi keşfe çıkacağınız bu oyunda, indirimler kapsamında 19.38 TL’ye sahip olabilirsiniz.

bu savaşım

Bu savaşım, geliştiriciler tarafından oluşturulmuş bir oyun. Bu, savaştaki bir annelikten geçerken kendinizi sevdirmekten ve sevişmekten hoşlanmazsınız. Çok dikkat edilmesi gereken bir husus, keskin nişancılar. Yüzde 80 indirime giran oyunu 6.20 TL’ye satin alabilirsiniz.

soğuk serseri

Frostpunk, macera bir hayatta kalma oyunu. Aslında bu oyun için tam olarak elde kalmadığımızı söyleyemeyiz. Oyunda bir üretmiş çalışmaktasınız. Yüzde 75 indirime giran 12.50 TL’ye satın alabilirsiniz.

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition kullanıma hazır. Oyunu satın alın ve dünyanın çok sevilen oyun karakterlerinden Lara Croft’un maceralarına katılın.

Merhaba komşu

Hayatta kalma oyunları denince aklınıza geliyor olabilir. Alo Komşu ise bu algıyı yıkacak gibi. Komşunuzun bebeklerinizi bu koleksiyonunuzu takip edebilirsiniz. Oyun indirimli fiyatı 12.50 TL.

Sker’in Hizmetçisi

Tek oyunculu ve çekici bir hikayeye sahip olan Sker’in Hizmetçisi, yüzde 66 indirimle 13.60 TL’ye satın alınabiliyor.

State of Decay 2: Juggernaut Sürümü

Microsoft tarafından yönlendirilen State of Decay 2’de zombilere karşı koymaya çalışıyorsunuz. Oyun indirimli fiyatı, 23.46 TL.

artan V

Fantastik ögelerle V Rising’i sınıflandırma özelliği, vampire odaklanıyor. Yüzde 10 indirime giran oyuna TL 28.80 ödeyebilirsin.

About the author

Admin

Leave a Comment