Entertainment

Sizi Bam Diyarlara Götürecek İnternetten Satın Alabileceğiniz Sanat Eserleri

Written by Admin

Haberler

> Sizi Bam Diyarlara Götürecek İnternetten Satın Alabileceğiniz Sanat Eserleri

Sanat tutkunlarının dikkatine! Evinizi internetten sanat eseleriyle donatabilirsiniz. Sizin için farklı tarzdaki favori sanat eserleri derlendi. Hadi, bu özgün sanat eserlerine birlikte göz atalım…

‘Önerdiğimiz ürünleri sevmeyecek! Bu içerikten alışveriş yapmaya vermez, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın alınan ürünlerde satılanlardan sorunlulardan Onedio sorumlu değildir.’

1. Pınar Akbaba – Umut

1. Pınar Akbaba - Umut

Pınar Akbaba’nın ‘Umut’ adının ölçüt bu tablo 96×140 sahiplerine sahip. Tuval üzerine akrilik ile yapan Akbaba’nın bu eserini yaratmak için umutla ile ilgili farklı çıkarımlar çalışmaolası.

Buradan saten alin

2. Erkan Şahin – Bu Şehrin Adamı

2. Erkan Şahin - Bu Şehrin Adamı

Erkan Şahin’in ‘Bu Şehrin Adamı’ adlı eseri 90×130 ölçülerindee yağlı şamandıra yapılmış. Oldukça sakin ve dingin bir olan bu tabloyu incelerken dalıp gitmekte.

satın almak için burada tiklayin.

3. Pınar Akbaba – Histeri

3. Pınar Akbaba - Histeri

Tuval üzerine boyama yapılan bu tablo 100×150 cm ölçülerine sahip. Pınar Akbaba’ya ait olan ve soyut eserlerden oluşan yedilerin üniversiteye gidebilecek bu ‘Histeri’ adını taşımakta.

Buradan saten alin

4. Elif Simay Işık – Seramik Ağaç

4. Elif Simay Işık - Seramik Ağaç

Elif Simay Işık’ın eseri, üç boyutlu bulerin serisindeki eserlerdir. Bulunduğu havasını bu hoş eserdeki bulut ve ağaçını biz çok sevdik.

Buradan tek tıkla alın.

5. Feyza Doğan – Geçiş Alanı

5. Feyza Doğan - Geçiş Alanı

Feyza Doğan’ın bu geçiş alanı adlı eseri 62×72 ölçülerine sahip. Tuval üzerine yağlı şamandıra çalışılarak yapılan bu eserin sergilenebilir sizi başka diyarlara götürüp götürebilir.

Buradan saten alin

6. Adil Öztürkoğlu – Zamanın Eli

6. Adil Öztürkoğlu - Zamanın Eli

Sürrealist eserler sevenlerin bayılacağı bu eser Adil Öztürkoğlu’na ait. Zamanın Elikiki bu eser üzerinde yağlı buoy şeklinde ve 50×70 cm ölçülerine sahip.

Buradan saten alin

7. Zeynep Bato – Yol

7. Zeynep Bato - Yol

Zeynep Bato’nun Yoldan alınacakki bu eser üzerine suluboya düşünülmüş. 70×100 cmlerindeki bu eserdeki nar ve kuş bakışı giymekte.

Buradan saten alin

8. Gönül Esentürk – Bedenlenmiş Hareketler #16

8. Gönül Esentürk - Bedenlenmiş Hareketler #16

Gönül Esentürk’ün Anonim Hareketler #16 adlı bu eserinde kağıt üzerine çini mürekkebi uygulanmış. 50×70 cm ölçülerine sahip bu eserde siyah beyazın ve çizgilerin asil dikkat çekicidir.

Buradan tek tıkla alın.

9. Hülya Gökçe – Beklenti

9. Hülya Gökçe - Beklenti

Hülya Gökçe’nin Beklenti adının bu eseri 90×100 cm ölçülerine sahip. Tuval üzerine yağlı buoynanın zemini eserde yer alan tablo ve çizimleri yer alıyor.

Buradan saten alin

10. Elif Simay Işık – Yerin Gökle Buluşması

10. Elif Simay Işık - Yerin Gökle Buluşması

Elif Simay Işık’ın Yerin Gökle Buluşması’nda inşa edilmiş. 60x30x33 cm ölçülerindeki bu eserin minik detaylarını çok beğendik.

Buradan saten alin

11. Mustafa Kaan Akten – Yeni Bir Yüce

11. Mustafa Kaan Akten - Yeni Bir Yüce

Mustafa Kaan Akten’in Yeni Bir Süs yağlıbuoy kullanılmış. 70×100 cm ölçülerindeki bu eser algısını yıkan gerçek bir tarza sahip.

satın almak için burada tiklayin.

12. Büşra Kemik – Manip

12. Büşra Kemik - Manip

Büşra Kemik’in fineart baskı olarak üzerini bu eseri Manip’i giymek. Oldukça hareketli olan bu eser 30×39 cm ölçülerine sahip.

Buradan saten alin

13. Hüseyin Rüstemoğlu – Bir Sonbahar Konaklar Sesinde

13. Hüseyin Rüstemoğlu - Bir Sonbahar Konaklar Sesinde

Hüseyin Rüstemoğlu’nun Bir Sonbahar Konaklar Sesinde adlı bu eseri zarif ve hoş bir duruşa sahip. 25×30 cm ölçülerindeki bu panoda tuval üzerine uygulanarak de uygulanmış.

Buradan saten alin

14. Nevin Kaygun – Gece Nobeti

14. Nevin Kaygun - Gece Nobeti

Nevin Kaygun’un Gece Nöbetiki bu resmi karanlık detayların yedi seyahat edecek bir eser. Kâğıt üzerine hasar görmüş olan bu eser 5×24 cm ölçülerine sahip.

satın almak için burada tiklayin.

15. Gizem Aktaş – İncir Vazo

15. Gizem Aktaş - İncir Vazo

Gizem Aktaş’ın bu İncir Vazo eserinde sıraltı tekniği uygulaması yer alıyor. Evinizin hoş bir dekorasyon için bu eseri kullanılabilir.

Buradan saten alin

16. Emirhan Candan’ın dağ detaylı tablo.

16. Emirhan Candan'ın dağ detaylı tablo.

Emirhan Candan’ın bu tablonda tuval üzerine çalışması yapılmış. 30×30 ölçülerindeki soğuk tonlar, dağ ve bulut manzaraları yer alıyor.

Buradan saten alin

17. Nilüfer Topal – Eyyamibahur Serisi

17. Nilüfer Topal - Eyyamibahur Serisi

Nilüfer Topal’ın Eyyamıbahur serisi’ndeki bu tuval üzerine yağlıboya yapılmış eser. 25×35 ölçülerindeki eser manzara tablolarını sevenlerin bayılacağı sakin ve hoş bir tarza sahip.

Buradan saten alin

18. Büşra Kemik – Balon Seri

18. Büşra Kemik - Balon Seri

Büşra Kemik’in balon serisine ait olan bu eser 34×43 ölçülerine sahip. Siyah beyaz olan bu eser soyut ve pop art tarzlarını sevenlerin beğenisini kazanır.

satın almak için burada tiklayin.

About the author

Admin

Leave a Comment