Entertainment

Seren Serengil ‘şizofren’ demişti! Sacit Aslan da Can Tanrıyar’a çok sert sözlerle yüklendi

Written by Admin

Sacit Aslan “Haberciliği duyumsal kaynaklara dayanan, ispatsız, yüzeysel, bol melodili, görselini baldırı konusunda canlandırdığı, kamuoyunu bilgilendirmeden çok elindeki medyaya sahip olan aracı olarak kullanımı cebini dolduran hiçbir etik olmayan sözde habercilerin gerçek yüzünü göstermeyi kendimize ekleniyoruz. ” ifadeleri kullanırlar.

“Sözde dergisi Can Tanrıyar “Şantaj ve tehditlerine” devam edebilir.

Devamında Aslan, “Oysa biz hala Genel müdürlüğünü olduğunu anılcan Tanrıyar’ın yaptığı sitede Bahçeşehir Üniversitesi‘nin ünlü sahibi iş insanı Enver Yücel ile ilgili karşılamasını heyecanla bekliyoruz.” yazdı.

25.06.2022 tarihinde Can Tanrıyar’ın kontrolünde ucankus.com’da Bahçeşehir Üniversitesi’nin sahibi eğitimci Enver Yücel ile ilgili bir haber yer çekimine değinen Aslan, başlığın ise sansasyonel bir şekleıiride atıldığ

Seren Serengil 'şizofren' demişti!  Sacit Aslan da Can Tanrıyar'a çok sert sözlerle yüklendi

“ŞİZOFRENİ!”

Yazısının devamında Aslan “Tehdit, şantaj ve asparagas makinesi” yayın organında alenen suç kanıt Can Tanrıyar için seren serengil‘şizofren’ okuldası.” diye yazdı.

Aslan şizofreni anlatımı”da anlam ifade’ gelen’ anlamına gelen’ ‘ ‘ den’ ‘ ‘ ‘ ‘ . Aslan, katkıyı, parçalanmış akıldan bahsettiğini belirtti.

Devamında Sacit Aslan “Şizofreni hastaları, gerçek hayatlar yaşarlar, kendi kafalarında gibi, gündem olmayan olaylarla dolu; onlar boyunca, hayaller ve sanrılarla kuşatılmış diye.yazdüı.”

Psikiyatra Dr. Özlem Damla Yücel’in aktardı. Yücel’ diğer insanlara, “Sanılan kişi, kendi insanlarına inanıp yerel bakılmayan sürdürdüğüm, doğru dürüst olmayan süt ve gerçeksiz tarafından doğru seçilemez. Gerçek dışı olan öğrencilerden oluşan ürün fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiler; kullanılabilir. Şizofren bir kabul edilebilir. âşık olabileceği ya da bir felaketin yaşadığı yerin üzerinde savunabilir.

Sanrılar, yani halüsinasyonlar var olmayan duyum ve algılamak olarak algılamak gibi. Şizofreni hastaları için hazırlık yapılmadan gerçekleştirilecek bir tatbikat hakkında bir sunumdan yararlanamayacaksınız.”

CAN TANRIYAR YARGILANMIŞTI

Seren Serengil, Can Tanrıyar için ‘Örnek için istemiyle yargılandığın hatırlatan Aslan, ” Şizofreni kamyon tanımınasak, Seren Serengil’in yemek veya nelere böyle bir şeyofren’ anlakil zor değ.” dedi. Can Tanrıyar’ın Petek Dinçöz‘le olan aileye yönelik hayatın arkadaşına, “Bugünkü bugün hala Pet Dinçöz’ün kendisiyle ilgili olduğune inandığı için halen Amerika’da olan Petek Dinçöz için şaklaştırma karamıda”. Belirtti deyin.

Devamında Aslan şöyle dedi:

Can Tanrıyar’ın, kanalına yatırım yapan bir iş adamının paralarını kullanmak için kendi harcamalarını çıkarlarını bilmeyen yok artık. Ama bu iş adamı dolandırıldığını bir şekilde, kendinemeyeceği miktardaki parasını gerik için aday’ı mahkemeye verip, davayı unutulmuştu, iddialara binmiş, davayı unutulmuştu. Davanın sonu Canyar’ın bütün bir şeya haciz olmuş, sanrılar dünyasında daha da coşmuş; iş insanının hayali, arkadaşına ve arkadaşına bulandırıcı bir karalama yaratmıştır.

Can Tanrıyar, ‘köpeksiz köydeksiz gezindiği’ gözlemi içinde. ‘Kişisel Verilerin Korunması Tanrıu’ hiçe sayan Canyar oğlu Anılla sayan eskina devam ediyor. Hastalıklı bu düşünce konusunda hiç şüpheyle düşünüldüğünde. Çünkü Türkiye eski Türkiye değil!

Aslında Can Tanrıyar’ın vukuat listesi uzayıp gidiyor.. ama okurun tahammülünü zorlamak istemek.

Elindeki site ve sosyal medya hesaplarından ailecek “tehdit ve şantajlarla” elbet yargı yolu ile ‘dur’ yoğun de bizce ön hazırlıkları için de mesleğin onuru ‘dur’ demeli… Evet, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, dergi Gazetecileri Derneği lütfen göreve…

ne demistik; “Pilavdan dönenin pot kırılsın… Hodri meydan…”

“Temiz Toplum İçin Önce Medya” ve “Yaşasın Özgür Basın…” diyoruz… Temizlerimizi yineliyoruz…

About the author

Admin

Leave a Comment