Entertainment

Rolleri için Tanınmaz Hâle Gelen Ünlü Oyuncular

Written by Admin

Haberler

> 19 Kilo Alan Tom Hardy, Erkek Kılığındaki Cate Blanchett: Rolleri için Tanınmaz Hâle Gelen Ünlü Oyuncular

Bir kişinin rolü bürünmesi için öncesinden sıkı bir hazırlık yapılması gerekiyor. Kariyerleri boyunca pek çok başarılı işe imza atmışlar, hazırlık süreçlerinde temel diyetler stillerden oluşur. Hatta bildiğiz hâle geliyorlar! Peki, planın vermek için için amaç planlamayı gözeten oyuncuları mı?

Chris Hemsworth’ün “denizde diyeti” ile merkez.

Chris Hemsworth'ün "denizde diyeti" ile yaşayan.

The Hearth of the Sea filmi için herkesi çok şaşırtmıştı. Ünlü oyuncu, diyetinin ‘denizde beslenmek’ onun günü 500 kalori geçmiş. Yapım için 10 kilo veren ünlü oyuncu, bu sayede filmdeki rolne hazır hâle gelmiş. Hemsworth bu yaşayanken iyi durumda, bu eğitim sağlıksız bilse de onun yatağını açmış!

Christian Bale, onun filmi için farklı kiloda.

Christian Bale, onun filmi için farklı kiloda.

Christian Bale, dizi diziler için sık sık kilo alıp veren bir isim. Makinist film için 55 kiloya kadar düşüp olmayacak hâle gelen Bale tanı, daha sonra yarasa Adam Başlıyor filmi için 86 kiloya kadar gösteri. Christian Bale için kilo alıp beni görmek durumu sadece bu iki film için geçerli değildir. Oyuncu, onun filmi için kilo alıp vermiş. Bazı rollere ayrılmışken sadece iki saat uyumuş ve tek öğünle beslenmiş. Sağlık içinse günün bütünü spor geçirmiş!

Başarılı oyuncu olan Anne Hathaway, film için güzelim saçlarından vazgeçmişti.

Başarılı oyuncu olan Anne Hathaway, film için güzelim saçlarından vazgeçmişti.

güzel oyuncu olan ana Hathaway, müzikal olan olan Sefiller filmi için saçlarını kısacık kestirmişti. Kısa saçlarıyla farklı bir imaja bürünen Hathaway, tamamlama da kalmamış ve fabrika işçisi bir kadın olan Fantine rolü için altı kilo vermiş. Film çekimleri sırasında 13 gün boyunca doktor kontrolünde yemek yemeni açıklamış.

Jared Leto, geçişe doğru 117 yaşında ortaya çıkacak.

Jared Leto, geçişe doğru 117 yaşında ortaya çıkacak.

Bay Hiçkimse görünenlerle izleyicinin gelen filmden gelen Letonun yaşlılarını görmüş müydünüz? Ünlü oyuncu, makyaj ile büyük bir geçirmiş. Leto, film ulaşımı sistem şartlarından farklı imajlarla ortaya çıkıyor.

Su hafta yedi kilo Hardy, film için alan Tom’un geçirmişti.

Su hafta yedi kilo Hardy, film için alan Tom'un geçirmişti.

Bronson filmi için tamı tamına 19 kilo alan Tom Hardy, bu kiloları antrenmanlar ile kontrol edilmiş bir şekilde almış. Su hafta yaklaşık yedi kilo almakla kısa zaman içinde gerekli kiloya ulaşmış. Bu süreç devam pilav, tavuk, çikolata ve pizza ile beslenmiş. Bunun dışında filmde kel ve bıyıklı olması, imajını daha da ilginçleştirmiş. Film öncesi hazırlık ile çok konuşulmuştu Hardy, filmdeki başarılı oyunculuğu ile konuşulmaya devam etmişti.

Bob Dylan sanki Cate Blanchett değil.

Bob Dylan sanki Cate Blanchett değil.

Beni Orada Arama filminde Bob Dylan’ı canlandıran Cate Blancett, saç ve makyaj sayesinde mükemmelh bir yaşanmış ve Bob Dylan’a çok benzemiş. Sadece muhtemelenyleğil, jest de Bob Dylan’ın şansına sahip olma konusunda başarılı bir şekilde başarılı olabilir. Ünlülerin kullanılması gerekli olan harcanması için kullanılan araçlardan faydalanmak için hazırlanmış ve bunları izleyenler tarafından gerçekleştirilmiştir.

Yaşadığı imaj ile Oscar adayı olan Glenn Kapat.

Yaşadığı imaj ile Oscar adayı olan Glenn Kapat.

Glenn, Hizmetkar Albert Nobbs yakın bir film için bir plan içinde olmak 19. yaşamak için erkekte bir filmde yaşanmakta olan Albert Nobbs hayatın canına can vermektir. Close, erkek olan bir olan Albert Nobb’lar için kısacık saçlarıyla mevcut ve makyajda henüz yeni olan hizmete gelmiş. Albert Nobbs filminde başarılı bir oyunculuk sergileyen Glenn aday olmuş, verilen emeklerin kullanılmış ve En İyi Kadın oyuncu Oscar adayı olmuş.

About the author

Admin

Leave a Comment