Entertainment

Olay Örgüsüyle İzleyicileri Kendine Hayran Bırakan ‘The Bear’ Dizisinin Perde Arkasından İlginç Detaylar

Written by Admin

Haberler

> Olay Örgüsüyle İzleyicileri Kendine Hayran Bırakan ‘The Bear’ Dizisinin Perde Arkasından İlginç Detaylar

Hulu adlı platformda yayınlanan ‘The Bear’ dizisi bu yazın en çok konuşulan oldu oldu. Hem harmanlama hem de derleme için emek harcanan bu tamamlanma aşamalarının büyüklerine ve perde çizimi tuttuk. Detayın devamında!

kayık: https://www.buzzfeed.com/marycolussi/…

23 Haziran 2022 tarihinde Hulu adlı platformda yayına gerçekçi bir ‘Ayı komedi ve dram’ dizisinde aynı potada eriterek seyircilerin hayallerini çekmeyi başardı.

23 Haziran 2022 tarihinde Hulu adlı platformda yayına gerçekçi bir 'Ayı komedi ve dram' dizisinde aynı potada eriterek seyircilerin hayallerini çekmeyi başardı.

Kardeşini gastronomi şefi Carmen Chicago’da gelenlerin başına gelen bu dizi dizinlerden de tam değil aldı.

Kardeşini gastronomi şefi Carmen Chicago'da gelenlerin başına gelen bu dizi dizinlerden de tam değil aldı.

Trendlerde üst sıralara tırmanan dizi IMDb takımından de kısa bir sürede 8.5 puan almayı basardı. Peki hem duygulandırıp hem de göze alınmadan bu perdeye katlanılmaya çalışıldı mı? Gelin perde arkasında göz atalım. 👇

1. Chicagoland’da Orijinal Beef çalışan nevrotik ve usta aşçılarını canlandırmak tüm ekipte bir mutfak eğitiminden geçti.

1. Chicagoland'da Orijinal Beef çalışan nevrotik ve usta aşçılarını canlandırmak tüm ekipte bir mutfak eğitiminden geçti.

Ana karakter ve James Beard Ödüllü şef Carmen ‘Carmy’ Berzatto’yu oynayan Jeremy Allen White, Takeout’a yönelik bir grup şefle konuşmanın yanı sıra Kumiko’nun mutfaklarında ziyaret gördüğünu da da görüyor. ‘Seth Meyer ile Bir Gece’ White burada,’ Üzgünüm ben de de öyle.

Sidney Adamu’yu izleyen kontrolünde Ayo Edebiri, Mutfak Eğitimi Enstitüsündeki kattaki de katıldı.

Sidney Adamu'yu izleyen kontrolünde Ayo Edebiri, Mutfak Eğitimi Enstitüsündeki kattaki de katıldı.

PopSugara verdiği röportajda E bir, tüm temeller ve’ içini ‘çok sayıda’ yapmış ve Şikago’nun Elske’nin neden kurtardığını ve kendisiyle tamamlayacağı gibi göründüğünü söyledi.

Ve yetenekli makarna şefi Marcus’u oynayan Lionel Boyce, New York’un Tartine ve Kopenhag mutfaklarını gözlemlediğini söyledi.

Ve yetenekli makarna şefi Marcus'u oynayan Lionel Boyce, New York'un Tartine ve Kopenhag mutfaklarını gözlemlediğini söyledi.

2. Takeout ile kendisine inandığını söylediğida Beyaz, üç kişinin kızının, aksini söylemesine rağmen, gerçek olacağı da bir kendine inandığına inandığını söyler.

2. Takeout ile kendisine inandığını söylediğida Beyaz, üç kişinin kızının, aksini söylemesine rağmen, gerçek olacağı da bir kendine inandığına inandığını söyler.

‘Ona onun zamanı olmadığımı söylerim ama bu rol gerçekten gerçekten bir olmaya çalıştığım oldu’ dedi.

3. The Hollywood Reporter ile uzun röportajda program sorumlusu Joanna Calo, bir film olarak metrajlı olarak Tasarlandığını söylüyor.

3. The Hollywood Reporter ile uzun röportajda program sorumlusu Joanna Calo, bir film olarak metrajlı olarak Tasarlandığını söylüyor.

Bu artan Calo, çoğu zaman bunları hala büyük bir özellik olarak geliştirdiklerini söylüyor.

4. Dizinin yaratıcılığını Christopher Storer, Uproxx’a verdiği bir röportajda The Original Beef of Chicagoland’ın bir arkadaşının bir restoranından ilham alındığını söyledi.

4. Dizinin yaratıcılığını Christopher Storer, Uproxx'a verdiği bir röportajda The Original Beef of Chicagoland'ın bir arkadaşının bir restoranından ilham alındığını söyledi.

‘Olayların 2022’de çok net bir şekilde söylüyoruz ancak bu yerle ilgili şimdiki zamana uymayan bir de şey var. Arkadaşımın Chicago’daki River North’un bu kesimi güzelinde bulunan restoranından satın aldık ama bu farklı bir tarihin tarihisısı. Orada, ‘Dışarıda yıl 2022 için buradayız 1998 yılındayız’ yazan bir tabela var.’

5. IndieWire’a göre, gerçek bir satın alma tek bölümü “Sistem” bölümüydü.

5. IndieWire'a göre, gerçek bir maddi imkan tek bölümü "sistem" bölümüydü.

6. Hollywood Muhabiri’a verdiği bir röportajda Calo, iki büyük projede olayla ilgili olarak açıklandı: Carmy’nin çıldığı bir sahne, yaratıcı ekip içinldıkaldı. sistem ise, Calo un sevmeye başladıktan sonra Sydney karakter yazıldı.

6. Hollywood Muhabiri'a verdiği bir röportajda Calo, iki büyük projede olayla ilgili olarak açıklandı: Carmy'nin çıldığı bir sahne, yaratıcı ekip içinldıkaldı.  sistem ise, Calo un sevmeye başladıktan sonra Sydney karakter yazıldı.

White, Carmy karakterinin Vulture’dan sonra iptal edilen ‘çıldırma’ sahnesinden bahsetti.

White, Carmy karakterinin Vulture'dan sonra iptal edilen 'çıldırma' sahnesinden bahsetti.

‘Senaryo kapsamlı bir ortamdan sonra bir tencere fırlatıyor, ortalığı dağıtıyor ve sonra herkesi dövmeye başlıyor. Bence Carmy’nin sinirlenmesine odaklanma.’ Bu aşamadaki izleyicilerin izleyicilere yönelik temel ilkelerini değiştireceği için kesildiğini de ekledi.

7. Carmy’nin bıçağından konu açılmışken, Takeout’a verdiği görüşmeda fırının bulduğunda bulduğunda dile getirdiği dile getirildi.

7. Carmy'nin bıçağından konu açılmışken, Takeout'a verdiği görüşmeda fırının bulduğunda bulduğunda dile getirdiği dile getirildi.

‘Bu ciddi anlamda bir andı! Karakterin hoştan sonra hoşnu tüm ekip olarakk!’

8. Calo’The Hollywood Reporter’ verdiği bir röportajda senaristlerin eğitimde eğitiminde yaşadığını aktardı.

8. Calo'The Hollywood Reporter' verdiği bir röportajda senaristlerin eğitimde eğitiminde yaşadığını aktardı.

Calo, hem normal bir hem de dondurmayı kendine uygun ve bunun için harika bir deneyim da aktardı.

9. Edebiri ‘The Cut’a verdiği röportajda Sydney ve Carmy karakterlerinin romantik bir şey yaşamasını istememiş.

9. Edebiri 'The Cut'a verdiği röportajda Sydney ve Carmy karakterlerinin romantik bir şey yaşamasını istememiş.

‘Bu hayatta ölmek yok. yuh mürit cinsellikle bir dizi değil. Karakterlerin sapasağlam hayatları yok. Kendilerini işlerine adamışlar. Eğer Sidney ve Carmy’nin arasında yer alan olaylardan pek hoşlanmazlar.’

10. E röportajda mükemmel daire şeklinde eldeki eski için çok fazla balmumu harmış.

10. E röportajda mükemmel daire şeklinde eldeki eski için çok fazla balmumu harmış.

Bu daha fazla kullanıcıyı ayrıştırmadıklarını söylüyor.

11. Akbaba ile fırın röportajda Boyce, profesyonel Sarah Mispagel-Lustbader’in Marcus’unlu mamüllerinin hazırlıklarında ona oğlu rötuş yaparken nasıl uygulayacağını öğrettiğini söyledi.

11. Akbaba ile fırın röportajda Boyce, profesyonel Sarah Mispagel-Lustbader'in Marcus'unlu mamüllerinin hazırlıklarında ona oğlu rötuş yaparken nasıl uygulayacağını öğrettiğini söyledi.

‘ üzerini, cilayı sürmek, dondurmaları doldurmak ya da her neyse. Ben sadece son malzeme, çünkü yemek pişirmek kadar sürüyor. almak için sekiz saatimiz yok. Bu sadece kameranın sihirli gücü!’

12. Sezonun bölümü olan “Yorumlar tarafından tüm yıl boyunca yayınlananlar bölümündeki stresli yirmi dakika olarak değerlendirildi.

12. Sezonun bölümü olan "Kontrol"izleyiciler tarafından tüm yıl boyunca yayınlanan stresli yirmi dakika olarak değerlendirildi.

Carmy’ye bağırıyor, Marcus makarnalarına ve donutlarına odaklanarak restauranı riske atıyor ve Sydney, kazara un bıçaklamadan önce ebeveynliği hakkında konuşuyor.

büyük bir tek bölümden çekildiğinden beri bitmek bilmemiş.

büyük bir tek bölümden çekildikten sonra bölümden bitmek bilmemiş.

Beyaz, ‘Bence bizim durumumuz, hikayeye ve nerede olduğun yerde gerçekten yaşıyor olabiliriz. dedi.

13. ‘ küçük Vulture’a göre, bazı teknik örnekler sadece dört tane gibi görünse de, oyuncular ve ekip bu sözleşmelerde toplamda altı teknik hatayla ilgili çalışmalar.

13. ' küçük Vulture'a göre, bazı teknik örnekler sadece dört tane gibi görünse de, oyuncular ve ekip bu sözleşmelerde toplamda altı teknik hatayla ilgili çalışmalar.

14. Sezon finali bölümü “Bracole”ninnda, Carmy bir yemek programı düşünülür stresli bir rüya görüyor.

14. Sezon finali bölümü "bileklik"nin eğitimde, Carmy bir yemek programı.

White, Vulture’a verdiği birmeçte sahnenin adı verilen vermediği bir basitten küçük bir şekilde genelni ama bu şefin temadığı için görünüşünün deyişini anlatmayı anlatır.

Beyaz, sahnenin orijinal versiyonunda, Carmy’nin ünlü şefi annesiyle karıştırdığı için, yemek pişirmeden önce yemek pişirmeden önce yoğunlaştığını açıkladı.

Beyaz, sahnenin orijinal versiyonunda, Carmy'nin ünlü şefi annesiyle karıştırdığı için, yemek pişirmeden önce yemek pişirmeden önce yoğunlaştığını açıkladı.

Ünlü oyuncu bu duygusal ortamın kendisi için çok acıklıdır.

Ünlü oyuncu bu duygusal ortamın kendisi için çok acıklıdır.

15. Yaratıcı Christopher Storer ve baş yapımcı Josh Kıdemli, müziklerde kullanılan seçmeler seçti.

15. Yaratıcı Christopher Storer ve baş yapımcı Josh Kıdemli, müziklerde kullanılan seçmeler seçti.

Storekeeper, Uproxx’a şunları söyledi: ‘Genellikten bakış açısından müzik Süpervizörü olduk. ‘Biraz için biriktirip kendimiz’ dedik.’

16. Carmy ekipteki herkese saygıdan dolayı ‘şef’ demeye başladı. sonraki tüm yazılımların yüklenmesini sağlamak.

16. Carmy ekipteki herkese saygıdan dolayı 'şef' demeye başladı.  sonraki tüm yazılımların yüklenmesini sağlamak.

17. Ve son olarak White, Vulture’a verdiği röportajda Carmy’nin tüm dövmelerini dövme olan arkadaşıyla birlikte Tasardığını söyledi.

17. Ve son olarak White, Vulture'a verdiği röportajda Carmy'nin tüm dövmelerini dövme olan arkadaşıyla birlikte Tasardığını söyledi.

Carmy’nin dövmelerinden biri, birinin alan yapılması gereken ilk dövmelerden olarak önerdiği Chicago’nun kodu olan ‘773’.

Bu içerikler ilgini çekebilir diye düşünüyorum:

About the author

Admin

Leave a Comment