Entertainment

Melike İpek Yalova: İşimi severak için konaklamaktayım

Written by Admin

class=”medyanet-inline-adv”>

Daha fazla yaşayacaksın. Nasıl bir genç kızlık dönemiydi?

– Ben de kendi içinde kendi içinde olan ama gözden geçirdiğiniz “şükür” güzel bir çocukluk okuyabilir. Babamın görevlerinden dolayı ev hareketliydi, gerilim, stres yükünden. Çünkü genel olarak ama genel olarak onu hoş görmekten hoşlandım.

aslında politikadan hoşlanırsınız. Zaten İtalya’da zorlu bir okuldan…

– Esasen ya Fransa’ya İtalya’ya gelecektim o dönemde Türk örneğin. Bu tercih tercih. İyi ki de öyle olmuşum. İtalya, ikinci vatanım. çok güzelliğe sahip olduğum, yaşamayı çok sevdiğim bir ülke.

class=”medyanet-inline-adv”>

Oyunculuk mesleği sizi ne zaman cezbetti?

– Küçüklükten beri ilgim vardı. Oyuncu olmak düşüncesindeydim ama okulda tiyatroyla hep ilgiliydim. kuşu film izlemeyi çok seviyorum.

Günlerce evden çıkmadan üst izliyorum film. Kitaplardan sonra, hayal edilebilecek bir ömür geçirebilir.

İsmail ve Onur insanüstü oynuyor

“Muhteşe Yüzyıl” dizisine nasıl dahil edilmişsiniz?

– “Muhteşem Yüzyıl” büyük işlerden biri olarak günümüzde oldukça yaygın. Yıllar sonra bile izlenebilecek kalitede. ABD’de, teşvik edilmeyecek bir proje. Büyük bir şanstı benim için. Ve evet, kamera arkası da önü kadar harikaydı. Muazzam bir profesyonellikle yürürdü her şey. Güzel bir ekipti, çok sevdiği ve görüştüğüm arkadaşlarım var.

“Mahkum”da rol alıyorsunuz. Dizi sizce neden sevildi?

– Çok güzel görünen bir iş, insanüstü ile İsmail (Hacıoğlu) Onur (Tuna) ve var. Bence efendim bu. Hatta burada çok da sırlık bir durum yok, güven bu. Hepimiz çok, inanarak bir şeyleri yapmaya çalışıyoruz. Seyircimiz bunu gördü. Bu çok sayıda.

Melike İpek Yalova: İşimi severak için konaklamaktayım

class=”medyanet-inline-adv”>

kuru sikayetler Dram gibi geliyor

Rolünüze nasılsınız?

– Rolüme, canım hocam Esra Kızıldoğan’la çalışıyorum. şansı bir emeği ve hakkı var üzerimde. “Bir Zamanlar Çukurova”da da zor bir karakter oynuyordum, onsuz ne olursam bile istemem. Esra’dan ayrı ayrı, tek tekniği ile. Yalnız daha iyi olabilirum. Ses, müzik benim aklımı inanılmaz dağıtıyor.

dizi oyunculuğu mu? Bu yoğun tempoya nasıl ayak uyduruyorsunuz?

– Bana göre, yapılınca kendi içinde ne kadar iş yapacak da, dizi oyunculuğu o kadar tahmin etmek.

Bundan şikayet etmemek içimde. Kuru şikayet bana, boşa dram yaratılıyor gibi geliyor. Günün sonundaimi seviyorum veeverk bir işim olduğu için de iş yapıyorum.

class=”medyanet-inline-adv”>

Eğer sabah serperek uyanırsam şu an başka bir iş yapıyor ya da burada olmak istern mi? Hayırsa veya zaman vızıldanma kalk.

mutfakla aram pek yok

Evde nasıl vakit geçiriyorsunuz?

– Çok sosyal bir insandan hoşlanmamayı, eğitimi almayı da çok deneyin. Setten kalan zamanda spor ve ev arasındayım. Film izlemeyi ve kitap seviyorum.

Çok küçük tahminler için bol telefon konuşmaları yaparım. Mutfakla aram pek yok. Kendi yemeği yemek mutluluğun yanında. Bir de tek yemek yemeyi çok sevmediğim için hep atıştırma usulüne devam etmek için.

Sosyal medyanın reklam pazarı?

class=”medyanet-inline-adv”>

Sosyal medyanın aşağı yukarı. Kendi adına bir aracın doğru şekilde ifade edilebilirliği. Kimileri içinse bir meslek sahibi olabilmek için bir yer oldu. Şunu bilmeliyiz. Bunu böyle bir olaydan dolayı alan bizlerin ne kadar doğru olduğunu doğruladığı konusunda açıklamamızı belirlememiz gerekiyor.

Eskiden daha az kullanıyordum sosyal medyayı, şu an aktif olarak sadece Instagram‘ı kullanıyorum. Takipçilerimi ve dizi fan’larını çok seviyorum.

Pırıl pırıl bir Z kuşağı geliyor. alışılmış akıllılar, inanılmaz komikler ve gözlem süper. Bunu görmek güzel. Onlarla iletişimde bana keyif veriyor.

About the author

Admin

Leave a Comment