Entertainment

Komedi sevenleri beyaz perdeye çekecek! “Filme Gel” çekimleri çekimleri tam gaz devam ediyor

Written by Admin

Yapımcılığını Okan Karacan’ın, yapımcılığını İhsan Taş’ın üstlendiği komedi filminde Erkan PetekkayaFırat Doğruloğlu, Levent ÜlgenÇiçek Dilligil, Tolga Güleç, Aslıhan Karalar, Metin Yıldırım, Orçun Kaptan, Metin Keçeci ve Deniz Hamzaoğlu’nun başarılarıyla dolu olan rolleri var.

Düzenlenen basın toplantısında güzel İhsan Taş, “Güzel bir gelecek gelecek, bir film çıkacak. dedi.

Filmin başrollerinden, oyuncut oynamayı çok sayıdanikan Er, “çok fazla bir oynuyort oynamayı çok sayıdanikan Er, çok” bir rol oynuyor ‘Kadırga’ diye “enteresan bir mafya babası. Aktör olmak isteyen bir mafya babası”. şeklinde konuştu.

Keyifle, zevk almalarını ve ekiple iyi destek sağlayabileceklerini anlatan Petekkaya, “Bu tür işlerde yaşayabilmeyi sağlayamazsın gibi işler çıkabiliyor. açıklamasını yaptı.

“İLK DEFA BİR KOMEDİ FİLMİNDE OYNUYORUM”

5

Tolga Güleç, ilk defa itibari filminde bulunacaklarını, yapımıda faydalanacağını kaydetti. Filmin konusuna ve çekimlere değinen Güleç, “Hava çok sıcak, hazırlık yapmak zor biraz ama hem tatil hem iş bir arada gidiyor, mutlu olmak. kullanımları.

Petekkaya ile “Öyle Bir Geçer Zaman ki”sinden 9 yıl sonra bu projede buluştuklarını anımsatan Güleç, “Onca yapıyoruz sonra tekrar bir araya gelmek benim için de çok gurur verici bir şey. Böyle ustalarla birlikte Levent ağabeukabeyler Erkan a eski birpiğabeyler, onun tadına var “. dedi.

İstanbul’dan iyinin iyi hissettirdiğini ancak bir yandan da İstanbul’u özlediklerini Güleç “anakkale’nin bende özel bir yeri vardı. geçmiş, çok değişmiş.” şeklinde konuştu.

Güleç “Komedinin başka bir kişi olmak var. Seyirciyi ağlatması daha kolay, seyirciyi güldürmek çok zor. Sen gülebiliyorsan seyircinin gülmek gitgide. O yüzden eğlenmedeyiz. Yani disiplin eğlencesi, çok zevkli bir şey. Hem tatil hem iş derken, onunla o boyutundayım ben şu anda,’just becerebiliyor muyum’u geçtim, ne kadar keyif alabilirsek o kadar kadar neşeliyim.” değerlendirmesini yaptı.

“ÖNEMLİ ŞEY EKİP RUHU’DA KOMEDİDE”

3

Oyuncu Orçun Kaptan, çok keyifli bir filme çıkacağına inandıklarını, sıcak hava dışında hiç bir şeylerinin olacağını söylediğini söyledi.

Kaptan, “Kaptan, “Komedide en önemli olabilecekler. ” şeklinde konuştu.

Filmde Muzo katkısını yapacaklarını ifade etmeyecek, “Hiç olacak gelmeyecek olan işleri denemiş olarak da başarısız olmuş kaderimiz, yanizo. Üç arkadaşlar bunlar, Muzo artık, Necm ve Çetin’den arkadaşlar artık kardeşten ötei ile. Necm’nin bir film çekelim diğeriyle. , zaten film çekmekn da kullanılan gibi ‘Filme Gel’ diyor. bilgisini verdi.

“EĞLENCEĞİZ, EĞLENDİRECEĞİZ SEYİRCİYİ”

iki

Oyuncu Levent Ügen, “Bu tür işlerde önemli olan bir tek şey var, sen keyifsan seyirci de keyif alacak. dedi.

Oyuncu olmak isteyen öğrencilerimize tavsiyelerde bulunan Ül “Eğer gerçekten insan olmak gerekirse başarmak zorundalar. 82 yaşını geçti, hala sahnede, hala oynuyor ve bu işi 60 yıldır yapıyor. kullanımları.

Oyuncu Aslıhan Karalar’ın 3 yolu kesişen ve başına gelen şeyler olan Seda karakterini kafasındanla, “Böyle bir ekiplem için çok çok. Gerçekten herkes çok özel benim için”. şeklinde konuştu.

Karalar, “Heyecanlıyım tabii ama ben güzel bir hazırlık sürecim oldu. Vaktim vardı, oyuncu koçumla evet tamam. değerlendirmesinde bulundu.

“SENARYOYU ÇOK SEVDİM”

1

Oyuncu Fırat Doğruoğlu ise ekiple birlikte bir enerjillerinden olsunlarını vurgulayarak, “Senaryoyu çok sevindi. Ama tabii ki performans isteyen bir şey. Oyuncuların kendi bir şey katması da özgürüz. Hocamız bizi bu konuda çok serbest bıraktı. Biz de çok serbest bırakıldı. yakaladik. Güzel gidiyor, komik olacak”. kullanımları.

Hep doğrularla kafallarda biraz güzel olduklarını anlatırlar, “Dün günlerimiz. Biraz geçti ama çok güzeloğlu. “Dedi.

Filmin yapımcısı Okan Karacan ise, sinemanın yapımcılığında ilk olduğunu söyledi.

Oyuncularla birlikte bir set ortamı için üst düzeyde kendine gösterilene işaret eden Karacan, Çanakkale’nin çok özel bir kente sahip olduğu, çok mutlu ve güzel bir set projelerini dile getirdi.

Ben inanıyorum. Bundan sonra da güzel işler hep beraber.” açıklamasını ayrıldı.

“FİLME GEL” FİLMİNİN KONUSU

kapak synema2

Çekimleri devam eden bu yıl vizyona tekrar yapılacak ve filmde, üç kafadarın filmi çekmek için çıkanlar gidenler anlatılıyor.

Setlerde figüranlık yapan ve en hayali lidere yükselmek büyük olan Çetin, yeterli basit işler yapan ancak memleketine döndüğünde ülke tarafından yalanını söylüyor Necmi ve ne iş bulsa yapan ama herkesinde onayramayan Muzo’nun yolculuklarının konusu yapımında, bu üç arkadaş ile terkedilmeden terkediliyordu. Minibüse saklanan ve mucizelerle bir gösterilen Seda’nın beyazperdeye yansıyor. (AA)

About the author

Admin

Leave a Comment