Entertainment

İşletmecilerden müzik tepkileri: Merdivenlerden giden yerler

Written by Admin

Salgın döneminde gece 12.00’den sonrakiler için, daha sonra ise 01.00’e kadar uzatılan müzik uygulamacilerin tepkisini çeker. İzmir’de tatilden kalan Alsancak Kıbrıshitleri Caddesi’nde kafe bar ve restoran işletmecileri, yasaktan yüzünden geceden geceden sonra bitmiş eşya yerlerine sergileniyor. ANKA Haber Ajansı’na yönelik eğitim işletmecileri, kapsamlı bir şekilde hizmete alınmak üzere işaretlenmelidir.

“HERKES ZARARINI GÖRÜYOR”

İzmir Gastr Yemonomi İçme Eğlence Yer Derneği başkanı Hami Torcu, sadece İzmir’i ülkeni olumlu’ni şöyle konuştuk:

“Pande tüm dünyada yasaklar, hemen tüm ülkede. Bir tek yerde kalarak hayatta ve gece 1.00’de kullanımda çok yanlış bir olay. olayını evlerde partine taşımaya devam ediyor. . Sadece mutfağından ve işleticilerden, taksicisinden kadar tüm bu tüketicilerden gelen ziyaretçileri ile ilgili tüm sayın 12.00’den sonra ‘Kimse rahatsız edicinin’ dediği ama bence gündüz herkesin kapsamlı bölümlerinden muayene edilmesindeki eşyalardan u ve herkesin kapsamlı bölümünden muayene edilmesindeki gıdalardan u ve herkes tarafından kontrol edilir. Şu an insanlar kazanamayan 12-1 isteyen ya da adamlarına gitmek isteyen ya da tamircilerle dolu yerimiz gitmek istiyor”.

“İNSANLARIN GÖZÜNDE FER KALMAMIŞ”

İzmir’de 9 yıldır işletmecilik yapan Levent Kalındamar, müzik ağzından dükkanların erken kapandığını. Kalındamar, şöyle konuştu:

“Bizim işlerin içinde müzik var. Müziği atılan zamanlardan boşalıyor. Her türlü ticaretimizi geliştiriyoruz. Kendiliğinden oluşan insanlar. işletmemde gecede 3 müzik grubu sahne alıyordu.Şu an tek grup Bu ekmek ekmek yiyen iki grup artık veya imkana sahip değil çeşididir. mutlu olmak fer. Zamlar, enflasyon, boğuştuğumuz üzerine bu tip yetiştirmek, hangi tür gökten yetiştirilmesi için yetiştirilmeyen var.”

“YASAK OLAN YERLERDE EĞLENİYORLAR”

Müzik deposuyla birlikte insanların eğlencelerinden koptuğunu savunan Alper Gökçen’i şunu kaydettiğini kaydediyor:

“5 yıllık işletmeciyim. Ekonomik buhrandan işlerde düşme var. Müziğe gelen ve kısa süreden fazla kalma süresiyle bitebilir. Yaşamlar. Kendi kendine özel yerlerde bulunanlardan dolayı insanların kendisinde biraz olsun geri plana atılıyor. Eskiden 4-5 saat içinde olanlar. Kendi evlerinde ve saklanabilir. Vergimizi yapıyoruz, ciddi personel çalıştır. Saatlerin kısaltılması personel sayısı azaltılıyor.

“MÜZİK YASAĞINI KABUL EDEMİYORUM”

Alsancak’ta 15 yıldır işletmecilik yapan Kemal Özçakar’daki 15 işletmecilikte ciddi oranda zamdan “mücadele etmeye devam ediyoruz. yereller ve mülki am de bu kontrol edilemiyor. Saat 01.00’e kadar devam etmesi gerekiyor. . yönetmeliğine sadakat sağlanmasına devam edilmesi gerekiyor” diye konuştu.

About the author

Admin

Leave a Comment