Entertainment

Günışığı kitaplığı’ndan hayal kırıklığına uğratmak için yapılan açıklama: Gerçek dışı, yalan haberler…

Written by Admin

DUVAR- Günışığı Kitaplığı, bir sosyal hayalleri hedef alan ve Dostluk’ ve Büyükler’ hakkında bir açıklama yayınlama. Yayınevi, yaptığı iddiaların asılsız olduğunu belirtti. Yayıncılar Birliği de yetiştiricileri mecralarda çocuklara verilenna bağışlandı.

‘YANLIŞ VE MAKSATLI BİR ALGI YARATILMAYA ÇALIŞILDI’

Günışığı Kitaplığı İki kitabımız için yayınlanan haberler için gerçek olmayan Duyuru Kitaplığı: şu şekilde:

“Son günlerde bir gün boyunca bir gün boyunca belli başlı günlerdeki grup hakkında duyurumuzdur:

İlgili paylaşımlarda yazar Brigitte Labbé 10 yaş üstü okurlar için’ felsefe “Çıtır Çıtır” dizisine ait’ Küçükler ve Büyükler’ kitabı ile ‘Aşk ve Dostluk’ kitaplarından alıntılanan iki cümle, sanki bir kitapmış gibi yan yana hizmet yanlış ve maksatlı bir algı yaratılmaya çalışıldı. Söz konusu iki anlatı alanımızın henüz olgunlaşmamış bir şekilde görülebildiğini görüyoruz.

‘Küçükler ve Büyükler’ (2013), ‘küçük’ vebüyük’ ​​​​“olmak ne anlama gelir, okulunin ve “ilgili yönleri, küçükler üzerinde güç kullanmada başarılı olmak mi gibiy temar.” Kitapta çocuklara yönelik konu kısa öykü, çocuklara yönelik oyuncaklara karşı bilinçlendirilmeye yöneliktir. Çocuklara asla yaşatılmaması gereken alıştırmalara karşı alıştırmalarını ve açıklıyor. Zaten sayfa 10’de kötü gidişata neden olur.

‘Aşk Dostluk’ (2012) adlı kitap ise sevginin bu iki farklı görünümü ve işliyor. Şiddetin ve kıskançlığın, hiçbir şekilde sevginin yetiştirilmeleri, eşler arasında sevgi ve şefkatin var olması gerektiği vurgulanıyor. Sevgi üzerinden, hem başkalarını hem de aslında nasıl iyi tanımlayabildiğini düşündürüyor, kendine doğrunun inişin çiziyor. Çocuklara yönelik hedefler doğrultusunda yönlendirmeler sunar.

Dizinin kitabı Brigitte Labbé kitaplarıyla eğitimine ve ülke çapında yüksek eğitim Bakanlığı tarafından 2019 yılında, eğitimin ve ülkenin yüksek bakanlığı olan nişanı olan Legion d’Honneur ile önlendi. 25’ten fazla yazılmış bir dizi, çocuklar kadar eğitimcilerin de başucu kitabıdır. Dizinin yaşamından kısa bir hikaye anlatabilir. Ortak okumalar ile zorn çocukların konuşulabilmesini, bu konuda tekrar bulunabilmesini sağlıyor.

26 yıllık saygın yayıncılık eğitimiyle eğitim öğretim çocukların ve çocukların eğitiminde ilerlemesinde ilk rol oynayan yayınevimiz söz konusu gerçekler, yalan haberler ve paylaşımlar üzerinden manipülasy; Kitapları okuyan, okuyan öğrenciler, eğitimci, kütüphaneci, akademisyen, yayıncı, kitapçı, medya okurumuzdan gelen destekçimizdir.

‘KİTAP, CİNSEL TACİZ YASAĞINI SOMUT BİR ÖRNEKLE, NET BİR ŞEKİLDE ANLATYOR’

Yayınevi açıklamanın devamında da, Klinik Psikolog-Pedagog İnci Vural’ın ‘Küçükler ve Büyükler’ kitabına ilişkin tartışmaya yer verdi:

“Kitap, evrensel cinsel eğitim kapsamını bu yaş çapındaki genel eğitim öğretimi için bir örnekle bir şekilde özetlenir. 10-12 modelin tam geliştirmesi olan bir şey anlatabilmek için bir anlam ifade edebilmesi ve basit bir şekilde anlatılması gerekir. Bu benzetmeyle anlatı olayını ve benzetmelerle nasıl anlatacaklarını ya da bir anlatı ile ilgili ekiplerle, anlatımlarla anlaması zaten mümkün.

Bu nedenle, basit ve basit bir şekilde tamamlanmamış bir kelime ‘burnunu’ kullanmanın gerekli.

30 yıldır klinik psikolojik ve pedagoji alanında çalışan bir uzman olarak, her türlü çocuklarla konuşulması, konuşulmadan çok fazla daha faydalı olabilir. Tüm çalışmalarda da, söze dökülen durumların söze dönüşmesi için devam edecek.”

YAYINCILAR BİRLİĞİ: İFADE ÖZGÜRLÜĞÜNÜN HER ZAMAN SAVUNUCUSUYUZ

Yayıncılar Birliği de, “Düşünce, ifade ve yayımlama sırasında her zaman savunucusu bir kez daha yineliyoruz!” Kullanarak bir açıklama yayınlar.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

About the author

Admin

Leave a Comment