Entertainment

Fox Tozluyaka bölümü izle! tozluyaka oğlu bölüm izle

Written by Admin

Tilki‘a yeni dizi Tozluyaka‘nın 5. bölümü 1 gün yayınlandı. Tozluyaka’nın bölümünü bitirebilecek link haberimizin devamında. İşte Tozluyaka 5. bölüm izle bağlantı…

TOZLUYAKA 4. BÖLÜMDE NE OLDU?

Konser gecesindelerin aslında yalan olduğunu anlayan Ali, artık gerçeği ortaya çıkarmaktır. Bu yapılacak sonra oyunla, planla değil direkt o gecenin baş sorumlusu olan Berk’le yüzleşerek yapacaktır. Çağrı’nın paniği, Ege’den gelen hayattan geriye kalan şeylerdir.

Suyu riske atarak tehlikeli bir şeyi savaşır Ali. Arap ve Zeyno da dahil olurlar bu savaşa. Sonunda ya kazanacaklardır ya da da.

Cemre’nin bildiğini söylemesiyle çocuğunun hayatından endişe eden Kenan ise Derya ve Önder’i de alarak Ali’yi hedefine hedefine.

Ali, Ve’ya esas ne dersiniz, Çağrı da Hazal’dan çok daha büyük bir gerçek öğreniyor.

Savaşın tarafları artık değişmiştir. Yoksa gerçekte ne olmuştur? Herkesin peşindedir.

TOZLUYAKA 3. BÖLÜMDE NE OLDU?

Cemre ve Ali’nin yakınlaşması sadece Berk’i değil, Zeyno’yu da çileden çıkar. Sessiz hesaplaşmalar sürerken Ali ile Cemre ise hala bu yakınlaşmanın şaşkınlığındadır. Ama bu durum Ali’leri yolundan saptırmaz.

Onlar hala Vefa’ya o gece yaşayanlardır. Hazal artık daha fazla gerçekleri gizlemiyordur. Ya da geceye mandıra bir itirafta bulunur. Su şeyler başlıyordur…

TOZLUYAKA 2. BÖLÜMDE NE OLDU?

Tozluyakalılar İlk kullanımda koleje girarek büyük amalarında daha duvarlar artık vardır. Berk ve arkadaşlarıyla el birliğiyle onlara yolları yere göndermeye yoldadur. Özellikle Hazal kendi yalanlarının ortaya çıkacağından endişelenecek ve fevri hareket etmeye başlayacaklar. Bunun için ücreti çok ağır öderler. Doğru ve yanlışın birbirine karıştığı bu yaklaşım Ali ve benzer bir plan yapar. Dengeleri niyetleri…

Tek yapmaları gereken doğru bir zamanda, doğru hareket etmek olacaktır. Sonucunda okuldan atılmak bilse olsa bunu yapmak zorundalardır. Savaşırlar hem de sesli…

3’e karşı 5 olarak yolculukta ise bir aşk yeşermeye başlar. Hem tam olarak göreceğinden. Kartlar ödemesi kendilerine dağıtılacaktır.

TOZLUYAKA 1. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ali ve deneylerin kendi hallerindeki mutlu hayatı bir gecede değişir. Sırlarla dolu uzun bir gece ve şüphelerden başka ellerinde hiçbir şey yoktur. Adaletin olmayacağına inandıkları bir durumda olmayacak. Hem küçük bir ihtimalnin sunduğundan bir mucize.

Aslında hiçbir şey gibi değildir. Gerçeği bulmak için korkusuzca yeni hayatlarına doğru yola çıkarlar. Cesaretlerine bir de güç eklenince sadece veya sır gecesinin kapılarını tek tek kapatabilir. Anahtarları bulmak hiç kolay olmayacak.

TOZLUYAKA DİZİSİNİN KONUSU

İki farklı yaştaki gençlerin, alıştırmaları öğrenmek için alıştırmaları ve umutlarını kaybetmeme hikayeleri.

“Tozluyaka” verir; Kazanmak için okuldaki zorluklarla mücadele etmelerini ve umutlarını kaybetmeme hikayelerini konu alacak.

Dizinin oyuncu toplantısında Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar, Kaan Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan, Armaguny Öz, Özgür Foster ve Ahmet Haktan Zavlak gibi isimler yer alıyor.

Senaryo Yekta Torun’un kaleme dizisi, yapımcılığında Semih Bağcı’nın üretilmekte olduğunu NTC Medya, yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp üst üstleniyor.

TOZLUYAKA DİZİSİ OYUNCULARI

Dizinin oyuncu toplantısında Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın, Nur Yazar, Nebil Sayın, Kadim Yaşar, Kaan Mirac Sezen, Ecem Çalhan, Ulvi Kahyaoğlu, Serra Pirinç, Çağla Şimşek, Can Bartu Aslan, Durukan Çelikkaya, Oğulcan, Armaguny Öz, Özgür Foster ve Ahmet Haktan Zavlak gibi isimler yer alıyor.

Tozluyaka 5. Bölüm Full İzle

TOZLUYAKA DİZİSİ UYARLAMA MI?

FOX TV Ekranlarında yayınlanacak Tozluyaka dizilerinin uyumluluğu değil, özgün bir hikayedir. Tozluyaka dizisinin senaryosunu Yekta Torun kaleme alıyor.

Tozluyaka dizinine 1 Ağustos günü Tilki‘ta yayinlanan 5. bolumunü tek parça oluşturabileceğiniz link.

Kaynak: Global Kredi

About the author

Admin

Leave a Comment