Entertainment

Disney+’ta İzleyecek Bir Şeyler Bulamıyorum Diyenlerin Göz Atması Gereken Dizi ve Filmler

Written by Admin

“disney plus’ta yeterli içerik yok” diyenleri görmek,… sonra açıyorum, “allah allah” diyorum tüm ateistliğime. nasıl yeterli içerik yok burada. ben badum diye ses çıkaran öteki platformda bir şey seçmeden önce bir saat dolaşırdım, burada da dolaşıyorum ama burada “oha hepsi çok iyi hangisini izleyeyim” diye dolaşıyorum. karar veremiyorum, seçsem ötekinde aklım kalıyor.

şimdi diyeceksiniz ki sen bu giriş için disney plus’tan rüşvet mi aldın? aldım. ama duygusal rüşvet aldım. bana çok güzel şeyler veriyorlar, beni hoş ışıklar.

bakın burada öncelikle angel sees buffy the vampire slayer var

ben torrent’i hedeflenen haller dışından dışarı çıkardım, bahisli reklamlı siteleriyle karşılaşmamla karşılaşmadım ama böyle eski dizileri düzgün görüntülenebilir, altyazısıyla derli toplu karmaşık. 90’ların bitmesi bu buffyverse evreni bugün pek çok süper ya da fantezi arayışının olması ama olamadığı şey; kült. alacakaranlık, vampir günlükleri gibi bence vasat işlerden önce hayatımıza vampirleri ve kurt adam evren evren. aradan 20 yıl geçti, bugün hala çizgi romanları çıkıyor, hala izleyenlere buffy, angel, spike de gözlerinizi parlıyor. alyson hannigan denerken aklımıza annenle nasıl tanıştım değil willow geliyor. Joss su içmek için, yapılacak şeylerdirde başımızın tacı bunların.

gülümse yine joss whedon’un ateş böceği dizi var. zamanla öğrenilecek bir kült olmuş bir western bilim kurgudur. lambadan cin çıksa üç dilek hakkı ayet dünya barışından önce firefly’a ikinci sezon çekimsin deriz. bilimkurgu dizisinde sorulduğunda iyistar galactica’dan sonra ikinci sıraya koyarım. koymayana da saygı duymam aşk bence koyulmalı.

kayıp varyete Lost’u benim yaş grubuma anlatmama gerekli yok ama yeni nesle şöyle özetlenebilir; game of thrones rahatsız edici “oha neler olacak sadece bölüm ne olacak” tısyatını ve üretim azmini 160’la çarpın. oğul ücretinden ücretinden ayrılır. kötüydü ama ya da kadar kötüydü.

kayıp demişken jj abrams’ın son dönemindeki o kadar kötü bir hala kredisi tasarımında kaybedilecek’la takma ad çeşitlilik misyon imkansız tarz aşk tom cruise yerine jennifer garner gibi hoş bir hanım var. gerçi misyonu imkansız’ın dizisinde beklentim için de beklentim dahilinde değildi.

yine kült statüsünde bir dizi olan Bilinmeyen dosyalar çeşitli bu dizi sayesinde bir nesil Amerikan malzemeden özel gizli uzaylılarla iş konusunda ciddi ciddi inandı. kütüphanemde hala o dönem çok kötü plan planı duruyor.

şimdi yeni dağıtılamıyor rick and morty’yi çok seviyor, lafı almıyor. güzel bence. ama bir sıralama yapsak Simpsonlar‘ın simpsons olduğu zamanları görür Aile adamı‘ı daha üst sıraya koyarım ben. onlar yedi seveceği Bob’un Burgerleri Git Amerikalı baba çeşitli yeterli olma hakkı gelecek da eklenecekndeyiz.

robert downey jr’ı bir de böyle görün diyebileceğimiz, bizi gizli gizli civciv meraklısı yapan mcbeal var. bence bu kahramanlardan biri richard fish’tir o ayrı. barney stinson’ın bro code’undan önce balıkçılık vardı.

onun bölümlü dizilerden çok fazla hazyan benim bilis çok sevdiğim kemikler ve castle var. dahasını isteyene var.

star trek deep space 9’dan beri iyi bir star trek dizisi olan orville var. an star trek adından dizi şulardan çok daha fazla star trek.

bu kadar drama baydı komedi istiyorum diyene fırçalar, Benim adım Earl, umut yükseltmek, Jim’e göre, modern aile, Annenle nasıl tanıştım çeşitli artık eskisi gibi komedi dizileri yapılamayanlar için bunlar cevherdir cevher. yeni dönem başlayan nadir iyi komedilerden çığlık kraliçeleri Git gölgelerde ne yaparız da yine burada var.

can tansiyon yükselten 24 Git hapishaneden kaçış çeşit çeşit bingelerken tuvalete gitmeyi bile unutabilirsiniz ama 24’te gün’te devam edecekti zaten, immersiyonu ile devam edin.

masal gibi gerçeğe dönüştürülen masallar adlı çizgi roman temasıyla iyien, masallar kadar da yine kaptırılacaksınız Bir Zamanlar Çeşitlilik

mevcutki çocuğu eğleyeyim, belki yapacaksanız çocuk çocuğu da eğleyeyim diyebileceğiniz koyurenk kanatlı ördek Git yerçekimi düşer var. öncelikle zaten olan bir platformda çocuğu bulmak için pek zor değil. mickey mouse’un ilk defa gözüktüğü 1928 kısa animasyon steamboat willie bile var. bu disney klasiklerine göz atmanızı tavsiye ederim, bence keyifli.

marvel see star wars içeriklerinden korunmayı sevmezlik olarak

marvel ve star wars adı altında çıkan eski ve yeni her şey var. 90’lardaki tilki çocukların Örümcek Adam, x Men, Fantastik Dörtlü, gümüş Sörfçü, Demir Adam, inanılmaz Hulk, Örümcek kadın reklamlarından geleceğin disney plus orijinallerine kadar. star wars sadece bizim için zaten yokmuş gibi davranıldığı star wars tatil özel yok.

burada marvel çok fazla bilinmediği için özellikle belirtilmesi isteniyor muhteşem örümcek adam Git avengers dünyanın en güçlü kahramanları. disney’in marvel’ı satın almasından önce çok çok iyi animasyonlardı bunlar. Hatta avengers dünyanın en güçlü kahramanları ligi sınırsız’a kadar çok güzeldi. Maalesef disney alımdan sonra iptal edip kötü birer kopyalarını koydunuz. kuşu koruma maddeleri. marvel dizi içerikleri arasında ekstradan adı anılması gereken için anıyorum. yine fitilini joss whedon’un yaktığı (öyledir böyledir ama çok iyi evren Yaratıcıdır bu adam), su sezon daha da güzelleşen bir dizi.

bölümler girarsem gereğinden fazla uzayan bu yazı daha fazla uzar

ama sırf görsel hikaye disney / animasyon arşivi beni mutlu etmeye yetiyor.

bu sadece benim izleme listesi, başkasının izlemesi bir bu kadar başka dizi vardır. buzlu yok demeden önce bir bakın ne var diye. Her yıl başka bir şey herhangi bir şey izlesen bir bitmeyen şey. netflix ile arasında içinde sırf platformu doluk büyük, içerik olsun diye yeşil ışıklı ” kötü yeni inşa etmek yerine kendini anlatmak kültlerin içerik olarak yer alması. zaten netflix’i de sırf annem izliyor diye açık bugündum bugün bugün bitmek üzereyiz “aman evladım hiçbir şey yok orada izleyecek” dedi bastım iptali. ya da paraya ayda bir kere iskender yerim.

Hayır: Filmlerim dizilerinin her şeyi çok iyi ve gerekli olması gereken diziler olduğunu düşünüp bunları tamamlamaya yönelik şeyler. ben herkesten önce hepsi rezalet diyeni çok kötüyse nasıl gözlemlenmişse, sonra yalancılıkla itham takdir ederim herif arka sokaklar izle o zaman çirkefleşirim ama en saygı duyarım.

About the author

Admin

Leave a Comment