Entertainment

Bu Detay! Ümit Özdağ’ın Oğuzhan Uğur’un katıldığı Açık Mikrofon Programında Ne Yaşandı?

Written by Admin

Haberler

> Bu Detay! Ümit Özdağ’ın Oğuzhan Uğur’un katıldığı Açık Mikrofon Programında Ne Yaşandı?

babala tv Youtube kanalında yayınlanan Oğuzhan Uğur’un sunumu Açık Mikrofon 1. bölüm konuğu Zafer Partisi Genel Başkan Ümit Özdağ‘verilmiş. Perşembe günü yapılan programda seyirciler Özdağ’ı, sorularla terletti. Tansiyonun bir bile düşmediğida yaşanan olayların birkaçı için toparladık.

Gelin hep birlikte Ümit Özdağ’ın açıklamalarına, terleten olay ve gerilimlere bakalım:

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Öz, Nişantaşı Üniversitesi konferans katılacağı Oğuz Uğur’un teslim Açık Mikrofon Han’dan YÖK tarafından gönderilen yayından paylaşmıştı.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Öz, Nişantaşı Üniversitesi konferans katılacağı Oğuz Uğur'un teslim Açık Mikrofon Han'dan YÖK tarafından gönderilen yayından paylaşmıştı.

İptal projesine devam da Oğuzhan Uğur, çık Mikrofon servisinin yeni adresi Cevahir Sahne olduğunu duyurmuştu.

İptal projesine devam da Oğuzhan Uğur, çık Mikrofon servisinin yeni adresi Cevahir Sahne olduğunu duyurmuştu.

Size burada yaşananları anlatmıştık;

Dün de Ümit Özdağ’ın rafadan Açık Mikrofon programı YouTube’ta yayınlandı.

Zaman zaman gerilimlerin yaşandığı ve Özdağ’ı görüntülenmekte olan bir programda görüntülenmeden seyirci olarak katıldı. Seyirciler arasında gazeteciler Mehmet Akif Ersoy, Özlem Gürses, İbrahim Haskoloğlu, ‘Siyaset Uzmanı’ olduğunu iddia eden Abdurrahman Uzun, HDP’li Ömer Faruk Gergerlioğlu’nun oğlu Salih Gergerlioğlu gibi isimler bulundu.

Zaman zaman gerilimlerin yaşandığı ve Özdağ'ı görüntülenmekte olan bir programda görüntülenmeden seyirci olarak katıldı. Seyirciler arasında gazeteciler Mehmet Akif Ersoy, Özlem Gürses, İbrahim Haskoloğlu, 'Siyaset Uzmanı' olduğunu iddia eden Abdurrahman Uzun, HDP'li Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun oğlu Salih Gergerlioğlu gibi isimler bulundu.

Özdağ, Zafer Partisi’nin programı açıkladı. Şu anda yüzde 8 oy veriyoruz. Adlığımız yüzde 30’u AKP’den yüzde 15’i MHP’den yüzde 17,5’i CHP’den yüzde 7,5’i İyi Parti’den” dedi.

Özdağ, Zafer Partisi'nin programı açıkladı. Şu anda yüzde 8 oy veriyoruz. Adlığımız yüzde 30'u AKP'den yüzde 15'i MHP'den yüzde 17.5'i CHP'den yüzde 7.5'i İyi Parti'den" dedi.

‘ cumhur hem milletinin ittifakının, deva ve görüşünyle ak darı yanlışlarını ortaya çıkarıyoruz. Bizim stratejilerimiz bütün partilerden oy almaz, alır muyuz kaybetmez.’ kullanımları.

Sağlık Bakanlığı Bir Cemaatin denetiminde Olduğunu “Nasıl Adalet Bakanlığı Bir Başka Cemaatin denetimindeyse. Devlet Paylaırırın yapılması.

Sağlık bakanlığının bir toplantının düzenlediğini belirten Özdağ, "Nasıl adalet bakanlığı bir başka cemaatin saatlerindeyse. Devletleştirilmiş. Devletten cemaat ve tarikatı kaldıracağız. Şu anda devletler.a el koymuşlar" gerçekleştirmiştir.

Sedat Peker’le ilgili ise Sedat Peker’in anlattıklarının doğru olduğunu söylüyor. önemli bir bölümü basında makaleler halinde yayında. Açıklamaları, kalıcı oldu. Araştırmacı gazetecilerin anlattıklarını bu kadar ilgiyle okunmamıştı.” yanıtını verdi.

Sedat Peker'le ilgili ise Sedat Peker'in anlattıklarının doğru olduğunu söylüyor. önemli bir bölümü basında makaleler halinde yayında. Açıklamaları, kalıcı oldu. Araştırmacı gazetecilerin anlattıklarını bu kadar ilgiyle okunmamıştı." yanıtını verdi.

Özdağ, “Siyasetin nasıl bir tutuma sahip? sınavına sahip bir siyasetb nasıl bir olabilirlik verdi. Veya da benim tercihim. Ben salağa salak derim. Tarafsıza razı olmak, tarafsızlığa inanmaktır. Kimden nefret ediyor biliyor musunuz? Benden FETÖ’cüler, PKK’ten nefret edenlerden, canları cehenneme.” dedi.

Özdağ, "Böyle nefret diline sahip bir nasıl bir tutuma sahip olabilir? sorusuna sinirlenerek verildi. "Benim siyaset planlamak, politikacılardan faklı. Veya da benim tercihim. Ben salağa salak derim. Tarafsıza razı olmak, tarafsızlığa inanmaktır. Kimden nefret ediyor biliyor musunuz? Benden FETÖ'cüler, PKK'ten nefret edenlerden, canları cehenneme." dedi.

Sorulan soru tek tek yanıtlamaya çalışan Özdağ bölümü için “gitse haber oluyor. Ben Türkiye İran eğitimna gidiyor, ilerliyorum, antrenman programı ve bu haber olmuyor” dedi.

Sorulan soru tek tek yanıtlamaya çalışan Özdağ bölümü için

“Geç yapımına gireceğiniz, sadece devrelerin yeterli olduğu gazino tweetini neden sildiniz?” sorusuna da “ mahalleli bana sokaklardan örnekten bahsedilebilir. Muhtar da çocuklarına yönelik bir Türk düşünmedim. Sahibi Türk’müş. Sahibiyle konuştum. Doğru ürünü bilsem bile kabul ve alışverişimi kaldırdım.” yeşil cevabini.

“Geç yapımına gireceğiniz, sadece devrelerin yeterli olduğu gazino tweetini neden sildiniz?” sorusuna da “ mahalleli bana sokaklardan örnekten bahsedilebilir. Muhtar da çocuklarına yönelik bir Türk düşünmedim. Sahibi Türk'müş. Sahibiyle konuştum. Doğru ürünü bilsem bile kabul ve alışverişimi kaldırdım.” yeşil cevabini.

Ayrıca Özdağ, bitmiş ürünleri kaldıracaklarını iddia etti. Sadece hakim ve savcıda değil. Mülakatlar, beraberinde getirir. Yazılıda 97 alan, bitmesita 5 gidiyor ve kalıyor. Aynı şekilde yüksek alanlardan, yüksekten geçiyor.” katılmıştır.

Ayrıca Özdağ, bitmiş ürünleri kaldıracaklarını iddia etti. Sadece hakim ve savcıda değil. Mülakatlar, beraberinde getirir. Yazılıda 97 alan, bitmesita 5 gidiyor ve kalıyor. Aynı şekilde yüksek alanlardan, yüksekten geçiyor.” katılmıştır.

Radyo Türkmenlerin kalabileceğini de açıklayan Özdağ, düzgün Türkmenler burada kalabilir. Türk soylu bir kişi, Türkiye’de olmayan dahi devlet memuru olabilir. İsterse olabilir. Bu, Cumhuriyet kurulurken böyleydi. Biz bunalıklık demiyoruz. Senin onalıklık demen hiç umurumda değil. Halkın iradesini siyasete taşıdık. Meselemiz sadece toprak devleti değil, sosyal devleti olarak laik. Daha ne kadar ekonomik ortamını istersin? Daha ne kadar harcamak için? Bu insanlar ülkelerine döndüğünde iltihap %15’e düşeceğini, sadece kendi ilaç paranızı ödeyeceğiniz, kiraların azal olacağını biliyor musunuz?” dedi.

Ümit Özdağ, sistem kurulumuyla ilgili soru isteyen HDP’li Faruk Gergerlioğlu’nun oğlu Salih Gergerlioğlu’nu da engelledi. Özdağ “Ümit Özdağ’dan sorumlu HDP Milletvekili olduğunu söyleyelim senden sorudan bunu bilsin” kullanımlarını kullanın.

Ümit Özdağ, sistem kurulumuyla ilgili soru isteyen HDP'li Faruk Gergerlioğlu'nun oğlu Salih Gergerlioğlu'nu da engelledi. Özdağ, "Ümit Özdağ'dan sorumlu HDP Milletvekili olduğunu söyleyelim sen soruyudan bunu bilsin” kullanımlarını kullandılar.

Daha sonra da Oğuzhan Uğur, “Salih buraya gelecek olarak gelmedi. Burada hep karşıt görüşler olsun istedik. Ben burada’nın sonra olmasını istiyorum. babası bizi ilgilendirmiyor.” sözler ile gergin diyaloğa müdahale.

Daha sonra Oğuzhan Uğur'a gülümsüyor, "Salih buraya gelecek olarak gelmedi. Burada da hep karşıt görüşler olsun istedik. Ben burada Salih'in olmasını istiyorum. Babası bizi ilgilendirmiyor." sözler ile gergin diyaloğa müdahale.

Twitter’dan Özdağ’ı yetiştiren etiket, “tek başına yetiştirilmesiyle ilgili yetiştirilmesiyle ilgili sorunlu bir söz ediliyor. babadan kaynaklı oğlun yargılıyorsun!” dedi.

Gergerlioğlu ise bu sözlerin üzerine Twitter'dan Özdağ'ı etiketleyerek, "Oğluma eğitimini gösterin açıklamalarla tek sorunumuzla kavgalı bir kişi olduğu ortaya çıkıyor. 25 şanslı Salih ve diğer genç yaştan ve akıllı çıktı. Öylesine nasılsın ki babadan dolayı oğlun yargılıyorsun!" dedi.

O anları izleyebilir;

Gazeteci İbrahim Has, ben kişiselle ilgili haber ve alışmıştık. Ben içerdeyken bizimimiz bizim içimizden bir günna Tilki’nin konuşuyordu. Ben sizin için yeterli olmayabilirsiniz. dedi.

Gazeteci İbrahim Haskoloğluise "Ben Kişisel görüşle ilgili haber ve 9 gün bütünleşik. Ben içerdeyken bizim insanımız Aleyna Tilki'nin iç çamaşırını konuşuyordu. Ben ödemeden. Ben boyut için risk size ne yönelik? Gazeteci, sahip olmalısınız." dedi.

O anları izleyebilir;

Ümit Özdağ Kimdir?

About the author

Admin

Leave a Comment