Entertainment

6 Ağustos günü tüm burç!

Written by Admin

6 Ağustos Pazarı zamanı için günlük burç haberimizde. 12 burcun yorumu ile bugün neler olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık tüm burçların yorum ve sizin için size özel tavsiyelerini derledik. Peki neler yaşanacak?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bugün nasıl geçecek? İşte 6 Ağustos günlük yorumu…

iStock-949586288

KOÇ

Kendi para yatırma risklerini karşılayabilecek bir hediyeyesüne koyun. Gezegenler, risk almak için iyi bir hafta sonu hakkında uyarıyor, özellikle de ne zamansızlığını bilmeyen bir Koç burcu değilseniz!

VOGUE

Neyinize ve ne planı göz önünde bulundurun, özellikle de güçlü konumlandırmadaki sizi daha iyi niyetinizi göstermeyi sıcak bakmayacağınız. Elbette doğru olabilir bu hafta sonu gerçeğin pek şansın olur.

İKİZLER

Kısıtlama gezegeni Satürn ile bağlantılı Mars ile bu hafta sonu, sosyal ve seyahat planlarına başlarken kendi yolunuzu olumlu pekolası değil. Yüzleşmekten kazanmak, sizin ve sizin tercihlerinizi kazanmaktan ne eksikleriniz.

YENGEÇ

Bu hafta sonu kârı ilkinden önce beklemesinden kaçınmak, tercih durumunuz yerle bir ve banka bakiyeniz sona erecek iki kez bitirirsiniz. Kişisel standartlarınızı asla almayın ve kesinlikle sadece para için hareket etmek için.

ASLAN

Burcunuzdaki Güneş, onun olası olabileceği anlamına gelir, bu yönde sizi hala geride kalan herhangi bir şüphe varsa, hemen kurtulabilirsiniz. Kişisel olarak sizin için doğru olanı yapın ve herkes için onaylayamazsınız.

BAŞAK

Bazen kendi iyiliğiniz çok temkinli olabilir, ancak mevcut kozlara karşı direnenleri risk alma şansına sahip olabilirsiniz, bu yüzden doğanıza sadık olun ve buna ihtimallerini tehlikeye atmaya izin vermelerine izin vermeyin. Kendiniz için bir odur yapılması gereken yok.

TERAZİ

Bu hafta sonu sözde veya eylemde aşırıyaarsanız, büyük bir tepkiye neden sorundan küçük küçük küçükten kaçmadan emin olabilirsiniz. Bazı olabilecekk için iyi nedenleriniz bu, bunlar yapmak mümkün olmayan bir anlam ifade etmeyecektir.

AKREP

Meslektaşlar ve işverenler, bu hafta sonu iş cephesinde ancak üstünüzü koruyabilecekleri, bunu yapabileceğine karşı koyabileceğin konusunda uyarabiliyor. Sizi fazladan almaya zorlayamazlar, bu yüzden “Hayır” demekten korkmayın.

HURRAY

Haritanızın çalışması Mars, Satürn ile birlikte olabilir, kolayca tepeyi aşabileceğinizi ve biraz zevkinizi tadabilir, bu sonuçta kazanabileceğiniz ve sizin için tasarlanabilir olun ve içinde kalın. Başkalarının menfaati için kendinize zarar verme riskine girmeyin.

OĞLAK

Planlarınız ne kadar büyükse, boyut o kadar pahalı mal olacaklar ve bu hafta sonu yıldızların mesajı, kazanacağınız bu kadar büyük bir büyüktaahhüde değip değmeyeceğine karar yoğundur. Belki görüşlerinizi biraz azaltmalısınız.

KOVA

Çalış veya iş hedefinde biri sonlarda çok daha daha iddialı geldi ama onları alıp götürmeye bir anlam yok. Bunun yerine, iki şekilde de fayda sağlayacak şekilde tasarlanır.

Balık

Bu hafta sonu kendinden eminiz düşerse çok fazlasınız çünkü bir bulutun planlama tek kişi siz olmayacaksınız. Satürn’ün cevabı öyle ki çoğu insan normalden daha fazla bilgi vermekecek. Çok iyi bir şirkettesin!

About the author

Admin

Leave a Comment