Entertainment

4 Ağustos Perşembe günü tüm burç!

Written by Admin

4 Ağustos Salı günü için günlük burç haberimizde. 12 burcun yorumu ile bugün neler olacak? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık tüm burçların yorum ve sizin için size özel tavsiyelerini derledik. Peki neler yaşanacak?

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları için bugün nasıl geçecek? İşte 4 Ağustos günlük burç…

Ast4

KOÇ

Üstlerinizden dolayı sahip olduğunuz ve hatta bedeninize karşı tutumunuzlı olduğunuzdan tek kişi sizsiniz. Başkaları da büyüklük karşı tutumlarının diğer kullanıcılarından çok farklı olduğunu fark etmişsinizdir. Önemli olan sonuç. Verdiğiniz yiyeceklerden ve alışverişinizi yapacaksanız, değerli olamazsınız.

VOGUE

Aklınızda şu anda en önemli olan şeyler varken, almak ve derslerinize kolay değil. Bazı endişelerden için alınacak bilgiler olacak. Etrafınızdaki gergin görünmek, bunun nedeni ruhunuzu yakalamaları ve işleriyle ilgili daha fazla hale getirmemeye yönelik çalışmalardır.

İKİZLER

Umumi olarak elde edememek için birkaç iyi kadarn var ve yaşadığın senin hatan kanıtlayabilirsin. Acil bir projeyi için eve biraz iş götürmeniz bitirmeyin.

YENGEÇ

Aslında doğru gidişiniz bir tartışmada, doğru bir şekilde söyleyebilirsiniz. Dürüstlük in iyi politikadır. Bir partneriniz için önemli bir konuda cevap verecekseniz, derin konularınızı vurmayın. Birinin konuşmasına sevinirseniz kendinize güvenin.

ASLAN

amacınız bu olmasa, asıl bir kulüpte rollenirken üstlenirsiniz. Bir yarışmadan bir tür yarışmak ve sizi şaşırtacak, onlar isteyerek sürücü koltuğuna geçmenize izin vermek için geri gidecekler.

BAŞAK

Tartışmakta yarardan yararlenebilirsiniz. Artık kendi evini planlamak için bir araç kullanmak. Bu tür seçilecekler için tasarlanacak değerlere saygı duyulması sizin için hayal edilmek üzere tasarlanabilir.

TERAZİ

Yakın zamanda bir programa uygun olmayan bir şekilde karşılayabileceksiniz. İlk tesiste yardımcı olacak şeyler, atölyeler düzenleyeceğinizda bir çözüm bulacaksınız. Bir arkadaşın ya da komşunun sertifikaları gereksinimleri var. Sempatik bir kulak, daha iyi hissetmelerine yardımcı olacaktır.

AKREP

Ortaya çıkan bir iş veya para sorunu, acilen ilgilenmenizi sağlamak. Birisi gerçekleri yanlış anlamada yapılmak olarak bariz olması kolay olmayacakyinde, işler kolay olmayacak. Akşamları normalleşme başlıyor.

HURRAY

Bir metin mesajı veya telefon görüşmesi sinirlenmenize neden olabilir. Cevaplama önce duraklayın. Daha da yakın, cevap önce yarını bekleyin. Kızgın bir cevap gerçekten uygunmuş. Birini elbise giyilebilir ya da bir durum giyilebilir.

OĞLAK

Ortaklaz için önemli olan bir ortakla uyuşmazlığa varmak için mücadele için. iki farklı seçeneğin var: ya bir gün aramanın zamanının kabul edin ya da biraz bakış. Aynı rüyada kalmanın sana bir ders olmaz. Bu eve geçebilmeniz gerekiyor.

KOVA

Su zaman canlanma aktivitelerin fiyatlarının yükselmeye başlaması ve bu temellerinizi temele neden olacak. Koşullar sizi borca ​​​​girmeye zorlayacak, makul bir bütçe harcamak malisaun girmeye yardım edecek. Pratik birsundanız size nerede ve nasıl Tasarruf yapılabileceği konusunda tavsiyede bulunacaktır.

Balık

Uğraşman olması gereken çok şey var. tüm enerjiyi başarmak için zamanınız var. Takım seçimindeki adayın bir yolu, perdenin özündendir. Aile meseleleri kolayca halledilir, bu nedenle olaydaki başına gelen ruh halinizi beğenirsiniz.

About the author

Admin

Leave a Comment